Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi sporttanar azon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi sporttanar azon az egyetemen ahol en jarok! De engem nem tanit csak neha ir jelenletet ha a mi tanarunk nincs ott! Mennyi eselyem van nala?

Figyelt kérdés
Eloszor is a pasi sporttanar azon az egyetemen ahol en jarok!De engem nem tanit csak neha ir jelenletet ha a mi tanarunk nincs ott!mar elso perctol megtetszett nekem de nem merek lepni!eloszor is azert mert van baratom mar regota de erte barmikor passzolnam!:D A masik dolog hogy a pasinak van baratnoje aki modell!legalabbis az volt!rendszeresen eljarok tornaorakra!habar nem feltuno senkinek mert ezelott sportolo es modell is voltam,de attol felek h csak a multban!eddig ha egy fiu megtetszett soha nem fogtam vissza magam de most megis!talan felek a visszautasitastol!szerintetek probalkozzak?es ha igen hogyan?lassan mar sex kozbe is ragondolok...
2009. ápr. 28. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

szép lehetsz.. megvan a véleményem rólad szerencsétlen srácot sajnálom aki most veled van, ha tudná h ien felmerült benned nemistudom mi tenne


nem úgymegy h "de érte bármikor passzolnám" és ha megbánod a tanárral akk visszakönyörgöd magad az exedhez??

2009. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy évente nem talál másik modellalkatú lányt az egyetemen? Egy vagy a százból.

De azért próbálkozz, az mindig jót tesz a férfiak önbizalmának :)

2009. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na jo az csak olyan bla bla volt!termeszetesen eloszor megszeretnem ismerni es csak azert irtam mert haragszom a mostani paromra!eddig egy pasi se dobott!gondolod o megtenne!5evvel idosebb nalam a baratnoje szoke sima es barna gondor!de vegulis mi legyen az elso lepes?megvan az email cime!irjak neki egy szep levelet?es ha a baratnoje meglassa?varjak addig mig szakitanak?es ha nem szakitanak?lepjek tovabb?es ha nem tudok?pfff...megbolondit...na megyek tornaorara!pusszantlak:-h
2009. ápr. 28. 16:54
 4/7 A kérdező kommentje:
16:48!en egy kicsi varoskaba elek,nem nagy a valasztek!a pasi meg annyira buszke hogy elsem hiszed!velem szembe nem lattam hogy az lenne,sot!egyik nap napszemuveg volt rajtam es lattam egy telefonos uzletbe tatottszajjal nezett!:Dde ez meg nem jelent semmit!:(:S es volt olyan hogy 1jelenlet helyett 2ot adott!de ez se sok!es koszonom a bokot...azert annyira gyonyorunek nem mondhatnam magam!
2009. ápr. 28. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed nincs és bunkó vagy a barátoddal szemben. Másrészt esélyed sincs, csak azért mert Te kib*szol a fiuddal Ő nem hagyja el a csaját egy diák miatt, aki miatt elveszíti az állását. Másrészt a hozzád hasonlóknak nem való kapcsolat.
2009. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne itelj meg senkit mielott nem ismered!!!:))de azert koszonom a velemenyed!:)
2009. ápr. 29. 06:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Elarulom nektek hogy van eselyem nala:)100%os esejem:D azert kosz a valaszokat...:))
2009. júl. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!