Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ha nem is érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm, akivel szoktam néha találkozni és majdnem minden nap beszélünk. Mindig várom, hogy írjon és hiányzik ha nem találkozunk. Mi ez az érzés?
2013. febr. 17. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kicsit több, mint barátság. Biztos vagy benne, hogy túlléptél rajta?
2013. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy túlléptem rajta? Még mindig tartjuk a kapcsolatot.
2013. febr. 17. 22:33
 3/21 anonim ***** válasza:
nemtudom mi a kérdés :) egy közömbös ember, nem hiányzik. és nem várod, hogy írjon. fontos neked. hogy milyen szempontból azt neked kell tudnod
2013. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! :)
2013. febr. 17. 22:36
 5/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Mert ezek szerint mégiscsak érzel valamit iránta. :-D

Kedveled a srácot, és igényled, hogy találkozz, vagy beszélgess vele.

Ezzel semmi baj nincs, ha ez kölcsönös, akkor még akármi is lehet belőle.

2013. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

De igen érzel iránta, csak még nem tisztáztad magadban..

Mert ez hülyeség, hogy egy olyan ember hiányzik, aki iránt semmilyen érzelmed nem vezet.

2013. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pedig nem kéne, hogy érezzek iránta valamit. Nem is az esetem.. teljesen más emberek vagyunk..
2013. febr. 17. 22:41
 8/21 anonim ***** válasza:
Mióta ismered a srácot? Lehet régebbi emlékek fűznek hozzá amik most tőrnek elő.:)
2013. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
pár hónapja :)
2013. febr. 17. 22:53
 10/21 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nem is az esetem.. teljesen más emberek vagyunk.."

Igen, ez így szokott lenni. Aztán csak azt veszi észre az ember, hogy megnősült/férjhez ment, és egyre több gyerek veszi körül, majd azok gyerekei, és így tovább... SZÖRNYŰ!

2013. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!