Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ha nem is érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm, akivel szoktam néha találkozni és majdnem minden nap beszélünk. Mindig várom, hogy írjon és hiányzik ha nem találkozunk. Mi ez az érzés?
2013. febr. 17. 22:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10-es! Veled ez történt? :D
2013. febr. 18. 00:09
 12/21 anonim ***** válasza:

Én pl egy olyan lánnyal vagyok most együtt akit az elején gyűlöltem..:D

Szóval lehet még lesz köztetek valami, kérdés hogy mikor és meddig:D

2013. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Az szép! :D:D A lány tud róla hogy gyűlölted? :D
2013. febr. 18. 13:57
 14/21 A kérdező kommentje:

Az elmúlt napokban sokat gondolkoztam ezen és rájöttem hogy nem érezhetek iránta semmit mivel nem is ismerjük egymást (nem úgy beszélgetünk, hogy megismerjük egymást), sőt, nagyon ellenszenves is, nem akarok érezni iránta semmit, max vonzódom hozzá.


Lehetséges akkor, hogy azért hiányzik mert vonzódom hozzá, de nem érzek iránta semmit?

2013. febr. 19. 17:30
 15/21 anonim ***** válasza:

testileg vonzódhatsz olyan emberhez aki belsőleg nem fog meg...

nekem is van olyan férfi aki belül utálatos szem*t láda, ha nem ismerném akkor eljátszadoznék a fantáziámban, hogy mit lehetne vele művelni, mert nagyon vonzó!

mivel tudom, hogy milyen így kedvem sincs hozzá még beszélgetni sem, de nem tagadom, hogy megnyerő küllemre :)


Mivel nagyon sokan mondják, hogy férfi és nő között nincs barátság! Ami nem igaz :) Nekem van fiú barátom és nagyon jól megértjük egymást, soha nem kezdett ki velem meg mondta az esete sem vagyok én úgy szintén így gondolom viszont nagyon kedveljük egymást és jó embernek tartom és ő is engem! Ez a barátság lassan 16 éves lesz! Ismerem a feleségét egy tündéri...

Nem lehet, hogy nálad is ez van? :)

2013. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok, igen tudom azt írtad nem az eseted a pali...viszont lehet valami a kisugárzásában ami akkor ér el amikor épp nincs veled ...
2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
belsőleg nem tetszik mert nem valami kedves ember, viszont valami mégis megfogott benne..
2013. febr. 21. 22:08
 18/21 anonim ***** válasza:

akkor kisugárzás...

nekem is van ilyen srác ...egy arogáns, mindig beszól mindenkinek, de van olyan szexuális kisugárzása, hogy minden nő meg érte veszve ....ez az egy szerencséje van :D

2013. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
fantasztikus :D remélem nem fog jobban tetszeni.. :D
2013. febr. 21. 23:00
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudja hiszen egy csomót veszekedtünk..:D De ezt amúgy még, hogy fog-e jobban tetszeni ezt nem tudhatod előre, lehet hogy most azt mondod később meg még lehet együtt lesztek.:D

(02-18 07:27 voltam)

2013. febr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!