Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! A volt pasim azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A volt pasim azt mondta hogy utálta hogy annyira 'torkos' voltam. Most velem van a baj mert azt hittem szeretitek ha egy csaj mélytorkú? Tényleg nem vagytok oda érte? 19/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátod kis mérettel rendelkezett, lehet kínos volt neki, sőt fájdalmat okoztál neki. A többség szereti. Köztük én is. De ez nem jelenti azt, hogy mindenki ügyesen tudja csinálni. De ha ennyi esze van, hogy nem szólt...Vessen magára. Szerintem csak álok ez az egész.
2013. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szerette, nem mindenki szereti. Gondolom ezt a szakítás után mondta. Hát elég idióta, hogy nem az elején szólt. Nem veled van baj, hanem a volt barátod kretén.
2013. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nemtudom eddig bárkivel voltam szerette... akinél nem fért be az egész még nyomta is volna le a fejem.

biztos kifogtál épp egy ilyen finnyást aki nem tudja mi a jó :D

vagy kicsit megfogaztad, öntudatlanul (:

2013. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
valóban fájdalmas, lehet hogy ezt megúnta
2013. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem de sosem kérek meg egy láynt sem hogy csinálja nekem. mivel ez az "ö biznisze" ezért ö tudja, hogy neki mi a jo :) Én nekem meg tökmindegy mit alkott "lent" akkro is jo :)
2013. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pedig amig együtt voltunk soha nem panaszkodott, élvezte.
2013. febr. 17. 23:09
 7/15 anonim ***** válasza:
szegény torkos :S az enyémet beveheted tokáig ha ez vigasztal..:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vele van a baj, hogy akkor nem tudta kinyitni a száját és elmondani, hogy mit élvez. Balf@sz! Még jó, hogy már csak az exed! :)
2013. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tízmillió pasiból csak egy van aki nem imádja, te pont kifogtad. Gyere hozzám, én imádni foglak, számomra ez a csúcs, a nő aki rendszeresen hajlandó leszopni és még le is torkol, na az a nő szó szerint bármit kérhet tőlem. Szeretlek <3
2013. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el, hogy létezik olyan pasi, aki ezt ne élvezné. Szerintem azért mondta ezt a volt pasid, mert gyökér és mindenképpen valami rosszat akart rád mondani. Mindegy, ne add fel ezt a jó szokásodat, jól írta az előző, ha egy férfit ügyesen, rendesen és rendszeresen leszopsz és le is nyeled, akkor bármit megtehetsz. Tapasztalat. Exem még a szakításunk után is mondta, hogy bár a mostani csaja is úgy "kezelgetné" ahogy én. Leszopja ugyan, de semmi élet nincs benne, és köpköd is. De hát bebukta, mert már mást "kezelgetek":D
2013. febr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!