Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy közeledjek felé!? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem meg elhülyéskedünk meg el is tudunk beszélgetni meg minden de van barátja és fuuu a féltékeny vagyok eléggé a fiújára.. De azt szeretném, hogy valahogy észre vegyen, hogy másként tekintsen rám ne csak egy barátként de nem tudom hogy kelhetném fel az érdeklődését.. De ott a fiúja és nem tudom, hogy hogy tudnám felkelteni az érdelődését irántam..folyamatossan ezen gondolkozom és valamikor meg mondanám neki, hogy mi a helyzet ha nem lenne fiúja de van. kezdek ki lenni már emiatt. Adjatok pár tippet, hogy ti mit csinálnátok vagy valami légyszíves! előre is köszönöm.!! 17/f

2013. febr. 17. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit nem jeleznék, tiszteletben tartanám h kapcsolata van
2013. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban van: Tabu!

Miért nem képesek emberek ezt megérteni?

2013. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megértem és azóta éezártam magamba tök jó hogy barátok vagyunk már megértettem és tényleg nem is akarok görénykedni.! :)
2013. febr. 19. 14:18
 4/6 A kérdező kommentje:
már szakítottak amúgy már vagy 1,5 hónapja most valami segítség hogy- hogy közeledjek felé??
2013. márc. 15. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
háááát, jobban jársz ha barátok maradtok, mert az valoszinü hosszabb távra szól, mint egy járás. Ha szakitotok lehet olyan csúnya vége lesz h soha nem áll veled szóba, sztem nem ér annyit az egész. (első voltam)
2013. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha van barátja és közelednél felé,akkor barátkozz a haverjával.
2013. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!