Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy viszonyultok a "férfias" nőkhöz?

Figyelt kérdés

Nem külsőre férfias, és hetero. Határozott, tudja , mit akar, szabadságra vágyik és ezt a másik félnek is megadja. Bátor,felvállalja a konfliktust, néha elég kritikus.

A háztartást ellátja, de nem talál ki új recepteket és csak akkor takarít, ha tényleg kosz van. Ti kibírnátok?



2013. febr. 18. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szeretlek! <3

Feltéve, ha csíped a kevésbé irányító típusú férfiakat.

2013. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondják, hogy két dudás nem fér megy csárdában... Ettől függetlenül a volt barátnőmmel is nagyon jól kijöttünk. Igaz mind a kettőnknek engedni kellett valamiből... :D Ha ez megvan akkor nincs akadálya...:)
2013. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Utálom őket. Bocsánat, bocsánat, de a nők sem szeretik a nőies férfiakat gondolom én. 25/F
2013. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha még sörözve nézel velem meccset, akkor feleségül veszlek! :)
2013. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tutyi-mutyi,hatarozatlan,toketlen fiuknak pont ilyen no kell.

Aki anyaskodik felettuk,es o hordja a nadragot,mert iranyitani kelk oket.

Az igazi ferfiaknak noies nore van szukseguk,aki mellett ferfiak lehetnek

Itt nem arra gondolok,hogy onallotlan legyen a lany.

2013. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5, nem vagyok anyáskodó és ki nem állhatom a tutyi-mutyi fiúkat. Nem arra vágyom, hogy egy férfinak az anyja legyek. Szóval nem vagyok nőies, de ilyen sem vagyok.
2013. febr. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!