Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mennyire vállalnak be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyire vállalnak be egy ilyen remete lányt?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lány, aki alig találkozott még fajtársaival pár egyeden kívül (emberek), de szereti a teát, a teaillatot. Életmódja rejtőzködő.
2013. febr. 18. 15:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
és a tea is szeret téged :D? vagy csak te őt :D?
2013. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jól meg lennék a Burokban is, de sajnos szociális faj révén szükségem van némi verbális és nonverbális komunikácóra. Eddigi életemet egyedül éltem, de jó ideje ivarossá váltam. Csak vágyom valakire saját magamon kívül //akár csak látni, és megtapintani az arcbőrét//.
2013. febr. 18. 16:37
 13/24 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jóó :D


Hány éves vagy? Ha gondolod, írhatsz privit, jófejnek tűnsz nagyon ;)


/bár nem hinném, hogy beszélgetésen kívül komolyabb dologra is sor kerülne/

2013. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
beteg elme
2013. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 hawkbill ***** válasza:
100%
tényleg. a "Lefeküdtem a Zolcsival a barinőm bulijában mit tegyek" kérdésformától eltérő, kicsit eredetibben fogalmazott kérdések már beteg elmére utalnak. mindjárt írok is a kérdezőnek egy felháborodott hangú levelet, hogy milyen jogon lóg ki a sorból...
2013. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg Zoltán Erikát:


https://www.youtube.com/watch?v=MnUiYeHAl58

2013. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az emberhímek szexuális érdeklődését felkeltő nőstények köre nagyon széles skálán divergál. Mivel elsődleges és másodlagos nemi jellegeidről nem árultál el semmit, ezért feltételezem, párválasztás terén felénk kommunikált bizonytalanságod nem erre vezethető vissza, legalábbis nem erről érdekel a véleményünk.


A rejtőzködő életmód hátránya, hogy fajunk bevett párválasztó rítusait nem tudod kellőképpen elsajátítani. Ennek ellenére, mivel e rítusok egy része nem tanult, hanem ösztönös, jó esélyeid lehetnek hozzád hasonló környezetben mozgó hímeknél.


Bár az egyes embercsoportok között erősen változik, mely magatartás minősül szexuális hivalkodásnak, figyelemfelhívásnak (pl.: szabadon hagyott emlők, sportkocsi), a teafogyasztás mindenképp atipikus.


Mindazonáltal mégis azt mondanám, jó kezdet, ugyanis párválasztó rítusaink egyik kulcseleme a kommunikáció, az összhang megteremtése különböző itatóhelyeken, mely akár teaház is lehet, jómagam is nagy rajongójuk vagyok.

2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, érdekes kis élőlény lehetsz az fix.

Szóval akkor téged, csak teával, teafilterrel lehet előcsalni? Tisztára mint egy vadles...

2013. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tudjátok kire emlékeztet ez a stílus? Dr. Csont-ra :D aki nézte, az érti miről beszélek :D
2013. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ma délután, negyednap időben a szokásos Kerek-erdei portyámat járom. Aki szeretne engem látni, az tudja hol talál. És hozzon magával teazacskót.
2013. febr. 20. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!