Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó döntés lenne ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntés lenne ez?

Figyelt kérdés

Mivel a lányoknál totál sikertelen vagyok, csak a csúnya, nekem nem tetszőkkel tudtam még smárolni, ennyi, ezért egy ideje már gondolkozom, hogy feladom az egész nyavalyás életem, elmegyek valami remetének és csak meditálok egész hátralévő életemben, hogy megszabaduljak ettől a kínzó testtől, amibe beleszülettem és a vágyaimtól, amelyek a lányok irányába hajtanak sajnos.


Nekik úgysem kellek, akkor én minek is erősködjek?!


Megyek elhagyom ezt az országot is kimegyek Indiába egy mesterhez tanulni és feladom ezt a szánalmasan reménytelen életem. A lányoknak úgy tűnik nem kellenek a rendes, szeretni tudó, hűséges fiúk, manapság a vadállatok vagy a páwák a menők.


A lányok is nagyon eltorzultak, semmi erkölcs nincs bennük, a hűséget sem ismerik és csak inni, meg dugatni tudják magukat a legjobb pasikkal.


Tényleg minek is maradjak ezen a világon?



2012. máj. 27. 01:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azok akik aszkéta módjára élnek, azért választják ezt, mert ők erre vágynak, ezt akarják, nem azért, mert szerencsétlenek a randizásban.

És azért mert neked nem jön össze párkapcsolat, nem kellene így általánosítani a lányokról.

2012. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Macs1209 ***** válasza:

Nos, nem kell indiába menni, közelebb is van, pl quazimodó sikeresen beilleszkedett toronyőrként.


Viccet félretéve, akkor sem adod fel az életed, csak más

irányba tereled. Lehet x idő múlva téged fognak a csajok

körbeh*ggyozni, mert te leszel a sztár :) Ki tudja?


Indiát nem ajánlom, voltam arrafelé, és nem sok mesterrel

találkoztam, viszont annál több döglött patkánnyal. Pfúj.

2012. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Aztán még az is undorító ahogy billegetik a derekukat járás közben,mindig elfordítom a fejem mert annyira ciki.Sebaj én maradok,szeretem a magyar ciciket bámulni.
2012. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

és arra nem gondoltál még,hogy a csajozás ugyanúgy tanulható,mint a vezetés,vagy a bunyó?

ha nem vagy hajlandó tanulni ezt,mert nem értesz hozzá,akkor menj remetének.

egyébként meg ne kamuzz már,hogy nem tudsz megkapni jó csajokat.

ha van lóvéd,akkor csak egy telefonhívás,időegyeztetés és egy 20asért szépségkirálynő kinézető örömlányt kefélhetsz egy órán keresztül.

ha kicsi a f@szod,akkor lenne érthető a tervezeted,mert akkor tényleg nincs mit tenni.

2012. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező,kb énis így vagyok.A csajoknál esélytelen vagyok, nem is érdeklem őket, és ez néha nagyon elgondolkodtat az élet értelmén vagyis hogy mi is az értelme az én életemnek így, meg hogy miért is vagyok,létezem.Hát igen mindigis voltak, vannak és lesznek is lúzerek és nagyon sajnálom hogy te is meg én is ebbe születtünk bele.Sztem ne menj el meditálni meg ilyesmik, semmi értelme nincs.Én csak a "Majd lesz valami" elven élek.
2012. máj. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"hogy feladom az egész nyavalyás életem, elmegyek valami remetének és csak meditálok egész hátralévő életemben, hogy megszabaduljak ettől a kínzó testtől, amibe beleszülettem és a vágyaimtól, amelyek a lányok irányába hajtanak sajnos."


Te ez túl nagy luxus volna!

2012. máj. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nos, először is, minden valamire való lány nevében mondom, hogy a világon vagyunk mi is, csak ti pasik, hajlamosabbak vagytok egyből a kirívó, "szexi" csajok után futni, ahelyett, hogy egy picikét körbenéznétek a háttérben is (A normális lányok nagy része visszahúzódobb fajta.)

Vagy a barátkategóriába kerülünk.

Nem kell általánosítani. Ha ennyire nem jössz össze a csajozás, valamit biztosan rosszul csinálsz. Vagy a külsődön, vagy a viselkedéseden változtass. Például egy nyávogós pasi, aki egy kis kudarc miatt depresszióba esik, és el akar menni remetének, nem túl vonzó...

17/L

2012. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 09:22


Egyrészt nem fogok kövér csúnya lányokra hajtani, akik egyáltalán nem tudnak vonzan, akkor már inkább járnék fiú haverommal, ilyen alapont úgyis mindegy. TEsti vonzalom mindkettő esetben -100.


Másrészt én sosem mutattam ki mennyire el vagyok keseredve és nem is voltam indig ilyen, Ti lányok csináltátok ezt velem!


Nem tudom mit vártok, ha az ember próbálkozik nálatok és mindig visszutasítotok, mert gondolom nem vagyok magas, meg izmos. Ez kell nektek tökéletes férfi test.


Ti sem vagytok jobbak nálunk, sőt még jobban is válogattok.


Egy átlagos srácnak is nehéz barátnőt szerezni, de bezzeg a csúnya lányok is elkelnek én ezt látom.


Ismerőseim közt is több a foglalt lány, mint fiú.

2012. máj. 27. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor meg miért nem változtatsz?

menj el gyúrni.

én 14 évesen kezdtem és 17 éves koromra már adonisz testem lett.

54 kilóról 80 kiló kockás hassal 3 év alatt.

manapság meg már 90-92 vagyok.

nem olyan nehéz elérni egy szép fizikumot.

uh ezt a részét csakis a saját lustaságodra foghatod.

amíg magadat nem kedveled és szereted,addig hogyan várhatod el,hogy más kedveljen és szeressen?

2012. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 16:21


Gyúrtam egy ideig mégsem lett jobb tőle.

2012. máj. 27. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!