Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csók már tényleg semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók már tényleg semmit sem jelent?

Figyelt kérdés
Nem tagadom elég sok nő volt az életemben, és azt kell h mondjam h a csók már nálam nem vált ki különösebb érzéseket, régen még éreztem azt h a csók után komolyabb kapcsolatot tudok kiépíteni valakivel, most meg ürességet érzek, jelentéktelenséget, nincs az az öröm. Más is van így ezzel?
2013. febr. 18. 19:29
 1/8 anonim válasza:
Én elég sokat járok bulizni, és elég sok csajom volt, de ha barátnöm van azt megbecsülök és teljesen hüséges vagyok, eddig ilyen egy volt... És mindig számoltam h hány lánnyal csokoloztam/smároltam, mára meghaladta a 140-et... üresnek érzem, nemérzem magam többnek miatta... de azért jo a tudtad h "ügyes" vagyok.
2013. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerelem nélkül tényleg "üres a csók"
2013. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
annyiban igaz h ha nem teszem meg akkor olyan mintha kimaradnék valamiből az meg sokkal rosszabb érzést kelt
2013. febr. 18. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Csökkenő határhaszon elve :D
2013. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki. Azért mert neked a csajozás és a csók olyan mint másnak a pisilás, az még nem jelenti azt hogy az összes embernek olyan rajtad kívül.



Én pl csak azzal csókolózom, akibe szerelmes vagyok. Ha nincs szerelem, nincs csók, se más.


24F

2013. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csókoltam már meg néhány nőt buliban úgy, hogy egymás nevét sem tudtuk. Mégsem érzek emiatt ürességet, szerintem ez csak hozzáállás kérdése. Abban a pillanatban mindegyik különleges volt (számomra legalábbis), a körülményektől függetlenül, és ez a lényeg.
2013. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nyilván van egy viszonyításom, van olyan csók amire minél többet gondolok vissza annál szebb emlék lesz, és van olyan ami nem vált ki belőlem ilyet
2013. márc. 24. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden nőt úgy csókolj meg, mint életed szerelmét. Hálásak lesznek érte.
2013. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!