Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzek semmit csók közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek semmit csók közben mitől van?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 3 hete együt vagyunk többször csókolóztam, ő az első barátnőm, vele volt az első csók is, de nem érzek semmit bizsergést csók közben, szerintetek nem szeretem?
2012. júl. 25. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs nyelved
2012. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor még várnod kell, vagy gyakorolni...
2012. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
természetes. talán segít, ha elárulom, hogy se én, se anyum nem érzett semmit az első csók közben (helyesbítek: én felizgultam, de ennyi, semmi bizsergés, csillagok, repkedő unikornisok). anyunak kellett három hónap ahhoz, hogy igazán élvezze. én erről még nem tudok nyilatkozni.
2012. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már többször is csókolóztunk és semmi.
2012. júl. 25. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor a szerelmemet megcsókolom és csókolózunk akkor alig birok magammal.

Merevedés,öröm,fájdalom,szerelem,élvezet,csillagok meg egy iszonyat adag adrenalin.

Most ezekszerint én vagyok az abnormális?:O


Lehet ,hogy neked több idő kell.

2012. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Állni nekem is áll, meg kívánom, mg jólesik, csak közbe olían semmiylen az egész! Vagyis nicnsenek pillangók bizsrgés stb...
2012. júl. 25. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor vagy még várnotok kell ezzel, vagy nincs meg köztetek a kémia. Én is voltam már így, hogy semmit nem éreztem csók közben. És részben emiatt szakítottam is.

21n

2012. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem ha nem lenn kémia, nem járnánk és nem akarnánk találkozni egymással, és nem beszélgetnénk gépen sem órákat
2012. júl. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!