Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemiszervek külső milyensége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemiszervek külső milyensége öröklődik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 23:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fujj, most eszembe jutott anyámé... Kösziszépen.
2013. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom,még nem dugtam egy családból anyát-lányát és az apám szerszámát se láttam.De miért érdekes ez?
2013. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

sztem igen, mert testvéremnek is olyan van mint nekem.

akkor gondolom anyánknak is

2013. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy 75%-n a nagyszülőket öröklőd, csak 25%-n a szülőket. Kiből mit, ezt te tudod eldönteni.
2013. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én egy babapuncis dinasztia leszármazottja vagyok.
2013. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"apám szerszámát se láttam"


Fura családok vannak 2013-ban, hogy ilyen mértékű a prüdéria

2013. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó,én vagyok az,aki nem látta az apjáét se.

Nem hinném,hogy olyan furcsa lenne,hogy nem akarom látni a hozzátartozóim nemi szerveit.És minden majdnem meglátást sikeresen megoldottam,hogy majdnem maradjon.(fürdőszoba incidensek).Nem is értem,miért érdekelne egyáltalán...

2013. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6/8-as.

Miert szerinted az a normalis,ha a csaladtagok egymas nemi szerveit nezegetik?

Jesszus.

2013. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem NÉZEGETIK b.szod, meg nem tukmálják a gyerek, szülő orra alá, de milyen elképesztően egészségtelen, prűd dolog már úgy viselkedni a közeli hozzátartozók előtt, mintha idegenek lennének. Nem fogok a gyerekem előtt a saját lakásomban is folyton arra figyelni, hogy ruha nélkül meg ne lásson. A egészséges szexuális fejlődéshez nagyban hozzájárul a meztelenség természetesként elfogadása. Ráadásul mi szégyellni való van abban, onnan jött ki!


Az én anyám 62 éves, magam a 40hez vagyok közelebb, és tök természetes volt kicsi korom óta, h látom apámat, anyámat meztelenül, ha öltözik, ha fürdik, a nővéremet is. Csak akkor lettem szégyellősebb, mikor serdülni kezdtem, de ez természetes, mert a fiúkat zavarja, hogy folyton áll, meg szőrös lett, meg mittudomén. De nekem nem is volt nagy szám kilesni a lányokat a tesiöltözőben, mert a hatalmas nagy mellű, bombázó nővérem, akit a fél iskola meg akart dugni, meztelen látványa nem volt vaszisztdasz nekem, Ennyit erről.

2013. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Riah ,szerintem neked van fura családod...

Kérdezz csak rá(itt a gyakorikérdések akár)hogy ez mennyire normális,vagy logikus ez.És mellesleg(vagy nem is annyira mellesleg)azért nézi meg az ember a lányokat,mert kívánja,nem mert kíváncsi hogy néz ki.Ha a kinézete érdekel valakit,vesz egy ujságot,mostanában meg interneten is lehet nézni,ha csak az érdekli az embert,hogy néz ki.De egy kamaszt izgat szexuálisan,nem csak kíváncsi.

2013. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!