Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok. Szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. Szívesen kipróbálnám lánnyal is. Mire figyeljek oda? Mit élveztek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj oda, hogy anyád előtt ne bukj le.
2013. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezt pont Neked kéne tudnod! A másik lány is azt élvezi amit Te!
2013. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj arra, hogy én is ott legyek! :)


20f

2013. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
arra,h tényleg biztosan akarod? biztos,h vonzódsz a lányokhoz nem csak kíváncsi vagy? nem vagy szégyenlős?! meg azért némi bátorság sem árt.. ha gondolod pm.ben kérdezhetsz..
2013. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minden csaj mást szeret ki kell kérdezned ő hogyan szereti most hiába tudom a barátom mit szeret ha más pasi azt nem szereti .
2013. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első alkalommal gondolkozz el hogy te mit élveznél, és úgy csináld. Ha valami nem tetszik neki, úgy is el fogja mondani. Vagy meg is beszélheted vele az első alkalom előtt, hogy mi esne neki jól és mit szeret.
2013. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan... Azzal nem foghatsz mellé.;)
2013. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!