Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15/lány vagyok, a szüleim...

15/lány vagyok, a szüleim haragudnának ha kipróbálnám a vizipipát?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nem olyan káros, mint a cigi. Nem cigizek, egyszer kipróbáltam, tudnak róla, ennyi volt. A vizipipáért haragudnának? Csak kipróbálni szeretném. Csak mert barátnőm elmondta a szüleinek, hogy vizipipázni fogunk, és én is inkább elmondom, mint mástól tudják meg..
2010. júl. 15. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

15 évesen borzasztó korai. Majd ha nagykorú lettél, akkor próbáld ki! Nem akarok szájbarágós lenni, de a függők jelentős része is azzal kezdi, hogy "csak kipróbálná". Most jöhettek azzal, hogy a vízipipára nem lehet rászokni stb... de szerintem nem kislánynak való a vízipipázás:P

Ám visszatérve a kérdésedre igen, inkább mondd meg a szüleidnek...

2010. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Igen! De mondja meg valaki, hogy mi jó a vizipipában?
2010. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőlük kell megkérdezned. Szerintem ha tudják hogy csak kipróbálni fogod és még meg is kérdezted akkor megengedik. De nem hiszem hogy ha a cigi nem tetszett(legalábbis ezt vonom le) akkor a vízipipa fog.
2010. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos a szüleid gondolatába nem látunk bele. Engem meg lehet kövezni 12-13 éves lehettem mikor először pipáztam, pedig nem vagyok az a fú de el züllőtt fajta... Azt nem tudom hogy mennyire káros, de nem is érdekel. Élvezem és kész.

16/F

2010. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nem tudom káros e vagy se, de az a lényeg, hogy ne divatból csináld :P. Ha azért csinálod mert szereted, akkor kis mennyiségbe szerintem nem lehet baj. Az pedig szülőtől függ, hogy megengedik vagy sem, de ha nem engedik emg akkor még inkább hajtani fog a vágy, hogy kipróbáld :D. Zenekaromba egy társam mindig hoz a koncertjeinkre, sokan szeretik, nekem felesleges :D. 16 F
2010. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire engedékenyek a szüleid, én pl mondtam nekik, hogy mennyire ellenzem a cigit, majd óvatosan próbáltam nekik megmondani, hogy kipróbáltam, de nem szokom rá, csak ezt már nem bírták volna elviselni kb. Azért érdekes, hogy a környezetemben is már szinte mindenki kipróbálta a vizipipát, nem egynek van is otthon, de nem zavarja a szüleiket. Én is 15 vagyok, de még nem próbáltam.
2010. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

én nagyon bírom, bajod nem lehet tőle. mondjuk nekem is ritkán van alkalmam használni, de akkor elvagyok vele, és semmi káros hatást nem tapasztaltam eddig.

14/f

2010. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
65%

Állítólag károsabb mint a cigaretta

[link]


De a vízipipások szerint viszont kevésbé.


Itt a WHO tanulmánya angolul

[link]


A kérdésedre válaszolva szerintem ez csak tőlük függ ,te ismered őket.

2010. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a szüleidtől kérdezd meg,ha cigizést elmondtad nekik akkor szerintem nyugodtan elmondhatod ezt is,hiszen ez még csak egy ötlet,hogy mi lenne,ha kipróbálnád.nagyon jó,hogy ilyen őszinte vagy a szüleiddel,a korosztályod többsége sajnos nem ilyen.
2010. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy kipróbáld minek kell megkérdezni? :)
2010. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!