Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak velem fordult elő? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak velem fordult elő? Ha a párom testére gondolok, azonnal benedvesedek. Akár társaságban vagyok, vagy egyedül. Ha épp vezetek vagy melóban vagyok, akk is :/

Figyelt kérdés
nagyon gáz? Elmondjam neki?most leszünk 3 éve együtt a vőlegényemmel.nagyon szeretjük egymást,boldogok vagyunk együtt.szexuális téren is minden tökéletes,mindig is az volt :) De ez a furcsa helyzet pár hónapja kezdődött el nálam,és nagyon zavar :/ van tippetek,mitől lehet ez és hogyat vethetnék neki véget???
2013. febr. 19. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
elmondhatod neki, ez nem gáz, sőt hízni fog tőle a mája :)
2013. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele,a párom örült amikor elmondtam neki:D
2013. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú én is ilyen vagyok.

Egyszerűen eszméletlen amilyen pasim nekem van.

Rágondolok és totál beindulok, ha meg még a képeket megnézem róla a telefonomban akkor meg eljött számomra a vég :D

Szerintem ennek inkább örülj, hogy ennyire kívánod. Inkább ez mint az ellenkezője.

2013. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs senkim. Nekem elég ha szex kerül szóba.
2013. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
háát köszi...ennek örülök hogy nem én vagyok az egyetlen :D lehet,elmondom a páromnak,kíváncsi vagyok,mit fog szólni.bár amit írtatok,inkább pozitív reakcióra saccolok :)
2013. febr. 19. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!