Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb: egyedül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb: egyedül lenni (szingliként) vagy kapcsolatban élni? Neked mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az egyedüllétre szavazok.
2013. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
eddig a szinglit mondtam volna,de aztán megismertem a pasim
2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mikor mi, van hogy vágyok egy kapcsolatra, de így sokkal több időm van.
2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az egyedüllétnek is megvannak az előnyei, már hibátlanra csiszoltam a szinglilétem 21 év alatt.
2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ASOT ***** válasza:

Ha nem is párkapcsolat azaz komolyabb de egy alkalmi vagy szexkapcsolat még mindig jobb mint egyedül.

ergo én a 2-esre szavazok.

2013. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő jó volt, jól éreztem magam. Kapcsolatban nem mindegy, ki van mellettem, de egy jó kapcsolatban nagyon jó lenni. Viszont egyedülállóként is jól éreztem magam.
2013. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
amikor egyedül vagyok egy csaj se akar se engem se a házamat megváltoztatni... de viszont nincs aki fözzön rám vagy akivel össze lehetne bujni
2013. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Ketten jobb. Persze csak akkor, ha a másik testileg-lelkileg boldoggá tud tenni (és fordítva is) és minden vele töltött pillanat aranyat ér.

Csak azért nincs értelme együtt lenni valakivel, hogy ne legyünk egyedül, mert valójában akkor is egyedül leszünk, csak becsapjuk magunk.

2013. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pretty_Fighter ***** válasza:
egyedül:)
2013. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban jobb.

Amíg nem volt komoly kapcsolatom addig én is voltam szexkapcsolatban, de nem hazudtunk a másiknak semmit, ez csak szex, és jobb volt mint ha semmi nem lett volna.

25/L

2013. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!