Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek bejönnek a deszka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek bejönnek a deszka alkatú lányok?

Figyelt kérdés
23/L
2013. febr. 20. 01:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon es az a tapasztalatom hogy nagyon sokaknak ez az idealjuk.
2013. febr. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
attól függ. nekem jönnek be deszkák is, meg ducik is. Némelyik lányban van valami, ami megfog (most külsőre gondolok) Pl.: a Pókember filmekből az a szerencsétlen csaj, Peter szomszédja, van benne valami szexi, engem megőrjít: [link]
2013. febr. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
jó értelemben őrjít meg :D
2013. febr. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nem a mell a lényeg..de jó ha van!
2013. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az alkatnál nálam az arc pl. sokkal többet számít, és még ennél is többet, hogy milyen belső értékei vannak.
2013. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Aha, két beteljesületlen szerelem is deszka csaj volt, hosszú szőkésbarna hajjal :) Úgyhogy határozottan igen, azt hiszem :)
2013. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Na, ez a pókemberes csaj amit előbb linkeltek, kb pont ilyen volt az egyik :)
2013. febr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
arc fontos de alapvetően bejönnek!
2013. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

a 3. szerintem nem is annyira deszka. a testalkatához mérten pici cicije van, de nagyon tetszetős! a pókemberes lányak az arca nekem nagyon nem jön be, de az alkata igen :-) szóval a kérdésre adott válasz, hogy IGEN!

(az egy másik kérdés, hogy eddig akivel összejöttem "normális" alkatú volt. és bár al alak is számít, az, hogy mennyire tudok vele elbeszélgetni, és, hogy jó legyen az arcára nézni, az fontosabb volt!)

2013. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
jó belsővel és szép arccal simán.
2013. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!