Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az érettebb nőknek, bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érettebb nőknek, bejönnek a fiatalabb srácok?

Figyelt kérdés

Szerintetek, lehetséges az hogy egy 25/30 éves nő-nek bejön egy fialat srác (pl: 17-19 éves) Mivel elég sokszor hallom, hogy az idősebb nőknek, bejönnek a fiatalabb srácok :D

valamint, hogy mennyire van esélye egy ilyen fiatalabb srácnak, mondjuk egy szórakozó helyen, ha megpróbál összehozni valamit egy idősebb nővel? akár csak 1 éjszakás vagy komolyabb dolgot



2013. febr. 12. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
be.
2013. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
66%
Minél idősebb valaki, annál inkább szeretne fiatalabb lenni, és egy fiatal pasival ezt érezhetik. Imponál nekik, hogy bejönnek nekik, és arra gondolnak, hogy talán még nem is olyan idősek, ha vonzóak egy 17-19 éves szemében.
2013. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

egyén függő nem minden nő vevő rá a fiatal fiúk azok meg szinte mind

de nekem anno össze jött 19 évesen egy 35 éves tapasztalt nővel volt viszonyom

2013. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17 túl fiatalall, 20-21-22 korban ideállis, ha lány ebben a korban 2-4 évvel idősebb úgy jó, ha szex van csak, akkor meg tökmindegy majdnem.
2013. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóval, igaz :D

amúgy, igen, igaz, hogy a fiúknak mind1, persze nem teljesen de engem például, vonzanak az idősebb nők, persze a fiatalabb lányokkal sincs bajom(akik 16-18 évesek) de azért az idősebb jobban vonz :D

2013. febr. 12. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen kezdtem el érdeklődni a 17 évesek felé.
2013. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy, a 3. kommenteőtől kérdezném, ha szabad tudni, hogy hol ismerkedtél meg az említett hölggyel? mármint disco vagy valami más hely?
2013. febr. 12. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

3.ik vok

ezt úgy bírom h leírom a történetem és rögtön lepontozzátok pedig a kérdésre 1 hasznos választ írtam...

munka helyen ismertem meg mikor befejeztem a sulit 1 gyárban kezdtem el dolgozni és pont mellé osztottak be

én meg eleinte hülyéskedésből mondtam neki h de jó nő vagy ha nem lehetnél az anyám még meg is húználak meg ilyen hülyeségeket és azt vettem észre h ez bejön neki így hát már én sem hülyéskedtem :)

2013. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az igen :D azért mázlista vagy :D (Y)

De amúgy, én nem pontoztalak le

2013. febr. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!