Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek, hogy adjam tudtára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek, hogy adjam tudtára?

Figyelt kérdés

Lent szőrös, és engem zavar. 2hete vagyunk együtt. Viszont megbántani se akarom, csak valahogy "körülirni", hogy megértse.. Fogalmam sincs, hogy fogjak hozzá.

Valaki épkézláb ötletet?



2013. febr. 20. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy közlöd hogy nem akarod megbántani, tényleg tényleg, bocsánat, csak őszinte akarsz lenni, szóval neked kicsit jobban tetszene ha csupasz lenne odalent, megoldható lenne ez?


:D Kb ennyit tudsz tenni.

2013. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Inkább mondd meg neki kerek-perec, hogy neked az a fazon annyira nem jön be. Inkább szedje fazonra, mert lehet nem szereti ha csupaszt, így legalább van is rajta szőr, de még sem egy dzsungelt kell nyalogatnod neked sem.
2013. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte! Minden nő ezt várja el, és ezért nem fog megsértődni! ;)
2013. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mickeyeger válasza:
Voltam ilyen esetben és én őszintén megmondtam neki,hogy nem szeretem ezt a fazont. Ő közölte,hogy a csupasz fazont nem szereti és megbeszéltünk 1 közös fazont ami mind a 2-nek megfelelő volt.
2013. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyírjámán le abból a bokorból asszony, mert nem látok a dzsumbujtól!
2013. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1: szedd le te is magadnak, hatha erzi a celzast, hogy akkor neki is illene

2: nyalas közben nyalazd össze rendesen/akadjon fogad köze/szedjel ki a szadbol ször darabokat. Tök ciki lesz neki, bar ez rosszul is elsülhet

3: vonjal be egy harmadikat aki esetleg felhozza a temat, hogy ö nem szereti itt-ott a szöröket, te meg baratnöd elött udvariasan ertsel egyet vele, ugy hogy ne bantodjon meg.

"Igen, szerintem is szep a fazonirozott, de aaannnnyira engem nem zavar a ször, talan csak higenia szempontjabol"


Nalam nem volt ilyen problema, de egyszer közösen megneztünk egy playboyt es ott volt egy erdekes fazon amiröl beszelgettünk, majd masnap azt latom, hogy ö megcsinalta maganak. Bar azon röhögtem egyet es ö meg megsertödött (tudom, tudom..), de inkabb erdekes volt mint szexi az a fazon. Szoval ez a modszer is lehet jo.


Ha ilyenekböl nem veszi a csaj a lapot akkor kerek perec szajaba kell ragni

2013. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam nincs ilyen probléma, de köszönöm a válaszokat, majd valahogy felhozom a témát.
2013. febr. 20. 15:47
 8/8 anonim válasza:
Probald felvetni ugy, hogy nem szeretne e valami ujat, mert lehet hogy maskepp erezne ois ott lent.. ez nem egy utasitas, sem keres, inkabb kerdeskent fel lehet tenni, es nincs belolle sertodes ;)
2013. márc. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!