Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejöhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhetek neki?

Figyelt kérdés

Szóval írtam egy csajnak facebookon, de mivel csak válaszolgaott és csak én kérdeztem ezért inkább nem írtam neki többet...Azonban azóta a suliban szinte minden szüntben látom és kivétel nélkül szokkott szemezni.Na most vajon azért néz, mert esetleg bejövök neki, csak élőbe kéne kezdeményeznem, vagy azért, hogy jajj én vagyok aki ráírt..?:D


16/F


2013. febr. 20. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent megbonyolít ez a fb.
2013. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A facebook semmit nem jelent.. Lehet azért néz, mert ronda vagy, vagy mert szép. Lehet valami van az arcodon. Ha érdekel, akkor ne minket faggass, hanem őt.
2013. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele személyesen
2013. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele a suliba is... ;)) Azt várja, h te menj oda hozzá, hisz ő már megtette az első "lépést"... :PP
2013. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!