Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abból ha egy nő kicsit kihívób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból ha egy nő kicsit kihívóbban (de az ízlésesség keretein belül! ) öltözködik és magabiztosan, csinosan vonul az utcán következtettek arra, hogy könnyebben kapható, szabadosabb erkölcsű?

Figyelt kérdés

Én ha az időjárás engedi szeretek miniben, testhez tapadóbb cuccokban, magassarkúban lenni, az alakommal meg is engedhetem, (sosem rakom ki magam, tehát bőven ízléses maradok, nem ku*vás!) de megkaptam még anno barátnőimtől, hogy néha ribancosan nézek ki.

Nem akarom, hogy rám nézve azt higgyék, könnyen lefekszem mindenkivel, mert nem nagyon felel meg a valóságnak. (21 vagyok és csak 1 komoly kapcsolatom volt, csak vele voltam eddig)

Egyszerűen csak magabiztossá tesz.

Mi erről a véleményetek? Mit gondoltok a miniszoknyás, tapadós topos, magassarkús lányokról első látásra?



2013. febr. 21. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy öltözködjön, hogy abban jól érezze magát.
2013. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt, hogy ez nemcsak rólad szól, hanem környezettedről is.

Lehet mondani, hogy a te tested azt csinálsz vele amit akarsz, meg csak te számítasz stb stb stb...


De akik ezt mondják elfelejtik, hogy társadalomban élünk, ahol ránézésre alakul ki kép az emberről.

Ha pl. egy fiú felvesz egy rózsaszín pólót, mert az anyja a fehér pólóját összemosta a pirossal és ez a borzalom lett az eredmény, az emberek nagy százaléka homokosnak fogja nézni, hiába is magyarázná, hogy ez a legkényelmesebb pólója és eredetileg fehér volt.

Vagy pl ha a 60 éves Mariska néni felvesz egy goth lolita szerelést, mert az sötét ami illik a korosztályához és csipkés ami a mániája, akkor valószínűleg sokan kiröhögik az utcán, hiába a kedvenc ruhája, attól még nevetségesnek fogják tartani.


Szóval az öltözködéseddel következeteseket fognak levonni, és az mellékes, hogy azért öltözöl így mert az ad neked önbizalmat. Első pillantásra senki nem azt fogja nézni, hanem hogy milyen jó tested van, és milyen szexi, (vagy közönséges) látszik minden csípőmozdulatod.


Ez van, de ezzel számolni is kell.

2013. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy szerinted ízléses maradsz, mások szerint néha ribancos. Valószínűleg az idegenek is így látnak.


Egyébként alapvetően nincs ezzel semmi baj. Én is sokáig szinte kizárólag miniben jártam, magas sarkú, néha még mélyen dekoltált felső is. Igen, magabiztosabbá tett. De pontosan azért, mert láttam a férfiakon, hogy megnéznek, levetkőztetnek a szemükkel. Időnként meg is mondták, hogy jól nézek ki, csak úgy idegenek az utcán.


Valószínűleg neked is hasonló tapasztalataid vannak. És ez tesz magabiztossá. Hogy tudod, tetszel a férfiaknak. Nincs ezzel gond, de legalább magad előtt ismerd el, hogy amikor az ember a szexuális vonzalmának a növelésére ilyen direkt eszközökkel játszik, abban azért van némi ribancosság.

2013. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Én ha az időjárás engedi szeretek miniben, testhez tapadóbb cuccokban, magassarkúban lenni, "


A testhez tapadó mini magassarkúval mióta ízléses összeállítás?: ))


Számomra is k*rvás az ilyen lányok megjelenése.

Én sosem vennék fel ilyen ruhadarabokat. Ha valaki csinos, azt anélkül is észreveszik, hogy kirakná mindenét. Nekem nem hiányzik, hogy egy darab húsnak nézzenek, így is sok problémám van azzal, hogy nagyon hamar észrevesznek a férfiak. Pedig én semmimet nem teszem ki, és minit sem hordok.

2013. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pasik többsége egyből ribancnak néz. Én is így öltözöm, tapasztalat. Nem kell vele foglalkozni.


22l

2013. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!