Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy manapság a legtöbben a facebook-on szabályos marketing tevékenységet folytatnak, kirakatba tesznek mindent és ott "élnek" kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly, jelenség lett már pár éve, hogy 14-25 éves nők pl. bikinis fotóval, vagy profi fotóssal készíttetett beállított fotókkal pózolnak, érkezik rájuk félmillió like és a nyálfolyatós kanok kommentjei, a sok szeri és én is szeri pici szivecske. Én személy szerint rosszul vagyok ettől a kirakat életmódtól, hogy amint elmegy valaki nyaralni, nem a párjával van kettesben, hanem gyorsan 150 jól beállított képet fényképez, hogy legyen mit kitenni facebook-ra. Ha nincs kiírva facebook-ra hogy "kapcsolatban", az már nem is kapcsolat, arról nem is beszélve, hogy ha valaki egyáltalán nincs fent facebook-on, az kvázi nem is létezik, lúzer. Minden böffenést és fingást kommentelnek az üzenőfalakon, és az első dolga az embernek ha találkozik egy új emberrel, hogy "lecsekkolja" facebook-on.

Szerintetek ez a jelenség még "normális" vagy csak nekem taszító?


2013. febr. 21. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

SZÁNALMAS.

!!!!!!!!!!

2013. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nincs olyan lány ismerősöm Facebookon és szinte nem is látok olyan lányt az ismerőseim ismerősei között akiknek ne lenne legalább 2-3 pózolós képe meg amin vágják az értelmesebbnél értelmesebb (csücsörítős stb.) fejeiket... :S és persze 600ezer komment mindegyiknél meg 900ezer szivecske hogy ílyen meg olyan szép vagy meg így meg úgy tetszel... hát én nem tudom megérteni ezeknek a lányoknak a gondolkodásmódját de nem is érdekelnek szerencsére, éljenek csak a kis saját pózolós, nyálcsorgatós világukban csak engem hagyjanak ki belőle :)

Persze a való életben flegmák és beképzeltek, kb. körülöttük forog a világ (már amennyire ismerem őket)

2013. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!