Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, akik ezt titkolját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, akik ezt titkoljátok a környezetetek elől. Mit gondoltok, tényleg nem gyanítja senki? Mennyire sikeres a megjátszás?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem feltehetően gyanítják, mivel "még mindig nincs barátnőm", de 26 éves független emberként úgy gondolom, hogy senkinek semmi köze hozzá. Azt is megfogadtam, hogy én nem hozom szóba senki előtt a másságom, de ha rákérdeznek, akkor nem tagadom le. Egyébként megjátszanom nem nagyon kell magam, teljesen heterós kinézetű és viselkedésű vagyok.


26/F (meleg)

2013. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ.

Esetleg néhány fiú nem gyanítja a környezetedben? Nem szoktál nekik jelzéseket adni? Nyilván azoknak, akik tetszenek neked.

2013. febr. 21. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak azok a fiúk tudják rólam, akikkel ismerkedtem meleg társkereső oldalakon. Közvetlen környezetemben nagy valószínűséggel (sajnos) mindenki heteró, pedig akad jónéhány helyes pasi köztük. :/
2013. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez nagyon szomorú.

Hazudtok mindenkinek és kínozzátok magatokat.

2013. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem ezt nagyon nehéz megítélni, legalábbis nekem biztosan. Az biztos, hogy vannak álbarátnőim, meg az osztálytárs lányokkal is szoktam flörtölgetni, de ugyanakkor nagyon jóban is vagyok velük, szóval ez akár elmehet baráti hülyéskedésnek is. Ezen kívül, szoktam mondani, hogy ez vagy az milyen jó csaj, stb. De ha azt nézzük, akkor fiú barátaim nem nagyon vannak, inkább a lányokkal jövök ki jobban, érdekel a divat. Természetesen azért ennek ellenére sem viselkedem lányosan, csak megpróbálok adni magamra. Szóval a gyanítást bőven el tudom képzelni, de szerintem sokszor még a tök heterókról is azt gyanítják, de biztosra tuti nem gondolnak melegnek.


Egyébként még pár hónapja elmondtam egyik barátnőmnek, aki nagyon meglepődött, azt mondta, hogy erre sosem gondolt volna, inkább csak azt hitte, hogy szimplán furcsa vagyok, mint ha úgy vesszük mindenki egy kicsit. Valamint azt is mondta, hogy szerinte mások sem nagyon gondolják ezt. ( A lány tuti, hogy nem mondja el senkinek, tehát ettől nem kell félnem. )

2013. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SBPeti ***** válasza:
Attól függ, mennyire látszik a viselkedéseden, mozgásodon, beszédeden.
2013. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ftf1983 ***** válasza:

SBPeti ez egy nagyon durva sztereotípia. Nem egy heteró srác jóval femininebb megjelenésű, mint sok meleg.

Én azt vallom, hogy sok meleg csak hiszi, hogy nem tudja a környezete...

Én nyíltan vagyok meleg és így sokkal egyszerűbb az életem :D

2013. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha egy meleg nem feminin, és igyekszik is eltitkolni a másságát, tehát nem kezd nyíltan flörtölni egy fiúval, akkor honnan sejtheti róla a környezete, hogy meleg? Max. abból, ha sokáig nincs barátnője, de még ez sem biztos.
2013. szept. 20. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!