Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék boldog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék boldog, sikeres a lányoknál, ha a lányok undorodnak tőlem, egy részük csak levegőnek néz, de egy másik részük a szívembe szúr és lerondáz, nem akar egy lány sem engem, a családom se támogat, nem bíztatnának, hogy nem vagyok én ronda?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy minden lány jó pasit akar külsőre, de ha mindenki a helys fiúk után fut, akkor mi átlagos vagy csúnya fiúk kinek fogunk kelleni? Ráadásul nekem sok lány bejön külsőre, nincsenek nagy elvárásaim külsőre, viszont jellemre olyan lányt, amilyet keresek, egy kezeme meg tudnám számolni milyen keveset találtam csak és hát ők is már foglaltak vagy nem jöttem be nekik a külsőm miatt.
2013. febr. 10. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz tovább.

Jó tanács. Elsőnek barátkozz velük, ne mozdulj rájuk

2013. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akik ide ilyen kérdést írnak, a legtöbbjükről kiderült, hogy nem a külsővel volt gond, hanem a belsővel.. Válogasd meg kivel és hogy beszélsz.
2013. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
egy BMW slusszkulcs hidd el csodákra képes
2013. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a 21.század nincsenek se normális pasik és ezekszerint csajok sem
2013. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy BMW slusszkulcs hidd el csodákra képes


- ja egyel több dolog, amit nem tudsz hova dugni.. igazad van, ez biztosan segít.

2013. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, innen nem tudjuk eldönteni az igazságot. Lehet, hogy tényleg ronda vagy. Ez nagy hátrány, de nem leküzdhetetlen. A személyiséged felül képes írni!
2013. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag! Pénzzel lehet kompenzálni a külső hiányosságokat, mással (személyiség, duma, önbizalom, stb.) nem.
2013. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak pénzzel pont hogy nem.

Nem kell a világnak egy újabb pénzes se.ggfej. fölösleges..

Ha béna vagy és nincs jó dumád, humorod, kisugárzásod, nem sokra mész a pénzeddel.

Max a r.ibancokat fogod bevonzani, akik csak azért fognak lefeküdni veled. Ilyen erőből prostihoz is mehetsz, pont annyira eredményes a dolog.

A mai lányok többsége dolgozik, megteremti magának azt, amire anyagi oldalról szüksége van, nem arra vágynak, hogy eléjük rakják csak úgy ezeket.

2013. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad, légy magabiztos és humoros. Ja, és légy ápolt és igényes! Ezek az alapok. Nem garantálják a sikert (ahogy eddig nekem még 1 randim sem volt), de legalább tettél valamit az ügy érdekében.
2013. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!