Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt lányokhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt lányokhoz szól a kérdés! Mennyivel vonzóbb (értékesebb) az a férfi, aki egzisztenciált, mint akinek semmije sincsen?

Figyelt kérdés
Kort,és részletes véleményt is kérek!
2013. febr. 21. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem ez alapján választok pasit, nekem a belső sokkal fontosabb. Nekem az a lényeg,hogy hűséges és kedves legyen.Lehessen vele együtt élni.
2013. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ez befolyásolja, kivel jövök össze, viszont egy sikeres pasi vonzóbb a legtöbb nő számára. De ez még nem jelenti azt, hogy csak olyanokkal ismerkednek (még mielőtt valamelyik dedóagyú pasi elkezd itt keseregni...)
2013. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha sikeres, az előny, tehát legyen jó szakember a munkájában, amihez azért kelljen némi ész is...hogy mennyit keres nem szempont, és ne legyen magas pozícióban lehetőleg
2013. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig az számít, hogy velem egy szinten legyen kb. mert ha semmije sincsen, akkor attól félnék, azért van velem, mert van valamim, és nem miattam. 40+ N
2013. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján választok párt, persze ez egy idő után jó, ha már komoly a kapcsolatunk, de enélkül is tud nagyon vonzó lenni egy férfi. Nekem a legfontosabb a belső, hogy szeressük, megértsük egymást, hogy jókat beszélgessünk és sokat legyünk együtt! :)
2013. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ez a fő szempont a párválasztásom során, de egy sikeres, erőt sugárzó, magabiztos férfi egyértelműen vonzóbb.
2013. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha nem lehet sikeres egy pasi mert Európa rossz régiójába született, akkor dögöljön meg?
2013. febr. 21. 20:11
 8/8 Gergo_30F ***** válasza:

#7: itt is vannak lehetőségek, csak észrevenni és kihasználni kell őket. vernyákolásból, sirámokból, panaszokból nem lehet megélni. ahogy lenin bátyó mondta: tanulni, tanulni, tanulni! Suliban, munkában, mellette, és a tanultakat érvényesíteni, pénzre váltani, ha kell 100 km-ekkel odébb.

A nők meg szeretik a biztonságot. Ha előre elásod magad, a kudarc borítékolható, minden téren.

Ne add fel, fejleszd magad, meg lesz az eredménye!

2013. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!