Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Őszintén vágyom arra, hogy legyen mellettem egy édes, kedves, szép lány, aki akár lehet csendesebb, kicsit visszahúzódóbb is, de legyen mindenképpen okos.


Mégis mindig az egy éjszakás lányok találnak meg. Ha pedig találkozom egy olyan lánnyal, aki a fentieknek megfelelne, arról mindig kiderül, hogy a volt barátjába szerelmes még mindig, esetleg nem mer kilépni egy rossz kapcsolatból, esetleg én vagyok neki a tökéletes srác, mégis egy másik mellett köt ki...


Miért nem tudok egy kedves, hűséges lányt találni, akit lehet szeretni? Egy éjszakára bármikor megkapok egy-egy lányt, akik amúgy jól néznek ki, csak nincs meg bennük az a kisugárzás, ami ahhoz kell, hogy hosszabb távon velük akarjak lenni... Pl.: szombaton sem akartam csajozni, mégis 2 lánnyal voltam, úgy, hogy semmit nem tettem ezért...


Elég jól nézek ki. Mivel tudom, hogy itt gyk-n nagy erény még magas is vagyok és néhány éve edzőterembe is járok, szóval egyik sablon duma sem illik rám. Emellett szeretek olvasni, bulizni, vannak barátaim, hamarosan diplomát is szerzek, szeretek mindig valahol lenni, sőt főzni is tudok. De nem értem, hogy a nőknek miért a bunkó énem kell, és miért nem kell az, aki mindent megadna nekik...


23/F


2013. febr. 22. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:

"hogy a nőknek miért a bunkó énem kell, és miért nem kell az, aki mindent megadna nekik..."

A rossz fiukra izgulnak a csajok, ez kell nekik, ennyi.

Más szóval egy kemény fa.. kell, és nem egy csöpögős kis cica aki dorombol mellettük. Igalomra vágynak nem szerelemre. Ha közelednek a 30 felé (már ha addigra nem égtek ki) na akkor jöhet egy komoly kapcsolat. Addig meg csak a bizsergés kell a p.nciba. Persze vannak kivételek, de azokat nem a discóban fogod megtalálni:)

2013. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akarlak, de én nem kezdenék olyan fiúval aki fűvel-fával összeáll, meg folyton egyéjszakázik. Sose tudnám, hogy ő hányadán is áll velem, csak szórakozik vagy komolyan gondolja stb. Szerintem a csendes, visszahúzódó lányok is így vannak ezzel.
2013. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez ido kerdese, hogy mikor talalod meg a hozzad illot. szerintem nem erdemes surgetni es eroltetni a dolgot. en ugyan lany vagyok, de ha hasonlo helyzetben voltam es mikor eroltettem a dolgokat, akkor igen szanalmas kompromisszumokat dobott ki a gep - amiket jellemzoen csak utolag ertettem meg. legy ovatos a kalandokkal, ha hired megy, lehet hogy meg jo no is inkabb elkerul. ja, es ha ertelmes visszahuzodo lanyokra vagysz azt ne a bulikon keresd. (nem azert mert az ertelmes lanyok nem buliznak, csak valoszinuleg nincs alkalmuk ismerkedni egy jo pasival, ha folyton korulrajongjak a gatlasaikat vesztett partiribizlik.)
2013. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miki? :D
2013. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés akkora kamu hogy az nem igaz,akinek megy a csajozás az nem itt fog siránkozni :D Álmodik a nyomor szűz kisfiú :D
2013. febr. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát cicám, ha ez,amit leírtál mind igaz, akkor feltehetőleg tökéletesen elégedett vagy a "badass" fiú imiddzsel és a velejáró lánykaáradattal. gondolom valahol belül mégis vágysz egy nyugodt, kiegyensúlyozott kapcsolatra, feltehetőleg ez ihlette ezeket a sorokat. sajnálom a szorult helyzetedet, mert nőként mondom azt, hogy egyszerűen szánalmas, amit manapság művelünk..

az első és legfontosabb, amit tenned kell, hogy átgondold, hogy mire és kire vágysz valójában, és ha netán betoppanna az életedbe, tudnál-e szakítani a jelenlegi "egyéjszakás" életformáddal. :)


22/L

2013. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most volt egy olyan lány, aki betoppant az életembe, de ki is toppant onnan, mert nem tudtunk találkozni, utána pedig összejött egy tényleg béna gyerekkel.


Az egy éjszakásokat sosem kerestem, de valahogy az önbizalmamnak jót tesz, amikor érzem a lányon, hogy mellettem van, hogy bármit megtehetek vele miután először megcsókoltam. Imádom amikor a jeleiket küldik. Imádom az én nem vagyok olyan lány, de... lányokat :D


És velük mindig tisztázom, hogy nem lesz több, mint egy este, mert velük én nem tudok elképzelni semmi hosszútávú kapcsolatot.

A lánnyal, aki tetszik azzal pedig mindig tisztázom azt, hogy én nem leszek csak barát. Én mellette leszek és vele leszek. Tőlem bármit megkap, amit szeretne, amit elvárok az annyi, hogy őszinte legyen. És ezt a pici dolgot sokan nem tudják betartani... Amikor egy ilyen lánnyal találkozom, akkor még az egy éjszakás lányokat is elküldöm, direkt nem megyek el bulizni. Leépítem azokat a lányokat, akikről tudom, hogy többet akarnak, és eljárok velük ide-oda, ha unatkozom...


Amikor kiderül a kis aranyos lánykáimról, akik miatt mindezt megtettem, hogy igazából hazug pics@k akkor összetörik a világképem...

2013. febr. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!