Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi? . (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? . (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok! szóval kb egy hete randiztam egy sráccal. Netről ismertük egymást , abszolút nem az a perverz rengeteget beszéltünk, randiztunk , nagyon aranyos volt, visszahúzódó láttam hogy nagyon zavarban volt és rendes volt, nem az a bunkó fajta , normális átlagos volt a külseje is. A randi után nem keresett ezért olyan múlthét szerda körül ráírtam hogy mi van vele, kedvesen válaszolt hogy nemsok és hogy velem mi és úgy gondoltam hogy nem lesz sok minden ezért írtam neki ha van kedve eljöhetne megnézni az x filmet.. írta rá hogy oké miért ne, aztán írtam hogy ha van kedve akkor írjon.. ezt csütörtökön olvasta és azután nem keresett.. tegnap reggel írt, bocsánatot kért hogy nem írt eddig és indokokat hogy miért és kérdezte hogy lenne e kedvem megnézni a filmet de csinálhatunk mástis, utána délután is jókat beszélgettünk, meg este is, tök jól ment minden..

ma ráakartam menni a beszélgetésre, és letiltott..

tesóm fbkjáról rátudok menni, bnőm is rátudott, de engem letiltott.. mégis miért?! Semmi oka nem lett volna rá..

megnéztem nem én tiltottam le 'véletlenül' nagyon kétségbe vagyok esve, mi ez az egész?

vagy a haverjai hülyültek? és ha nem veszi észre hogy egy haverja letiltotta? Ha nem ismerősöm nem is tudok neki levelet írni.. a teló száma megvan..

mikor keressem legkésőbb hogy tisztázzuk a dolgot? Vagy mi ez?

16 vagyok ő 18


2013. jan. 28. 21:48
 1/1 anonim válasza:
hát szerintem vagy félrakúr vagy csak nem tetszel neki és lehet hogy a kis félős álca mögött más áll.. nemtudom mit kéne tenned hivd fel kérdezd meg hogy miért tiltott le, ha nem veszi fel vagy kinyom akkor tuti hogy vagy más kell neki vagy nem jössz be neki.
2013. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!