Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsit már kiöregedőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit már kiöregedőben lévő ember, hogyan és hol találhat még igaz barátokat?

Figyelt kérdés
Akár mint a mesékben, létezik ilyen egyáltalán?

2013. febr. 22. 00:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok mint az ujjam a gyerekkoriak elkoptak mellőlem a többség már külföldön 5 éve nem is beszéltünk, újakat meg nem tudok kialakitani mert "senki nem vevő rá". Mindenkinek megvan a kialakult kapcsolatrendszere azzal foglalkozik nem velem akit frissen ismert meg...Ezért nehéz. Pedig barátságos vagyok nyílt kedves udvarias előzékeny minden ami kell, elhívom őket próbálkozok mégsem járok sikerrel. Mindig leráznak valamivel általában időhiányra hivatkozva, miközben látom, hogy a többi barátjával gyakran eljár ide oda.Nagyon rosszul esik én azt látom, hogy bizony már az én koromban(24 év) esélytelen a baráttalálás. :(
2013. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én ugyanaz mint a 11-es!

38.

2013. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Elkoptak a barátaim, mindenki messze költözött, vagy egyszerűen csak a napi taposó malom, család, munka mellett megritkultak a lehetőségek a kapcsolattartásra.

Új városba költöztem, tök ismeretlenül, egyedül és elkezdtem újraépíteni az életem és lettek barátaim is. Nyitottan kell hozzáállni, ismerkedni és működik, lehet találni barátokat. Mondjuk egy igazi barátság kialakulásához azért hosszú idő kell. Voltak akikre közben azt hittem, hogy azok, de elkoptak, de vannak akik megmaradtak és még mindig jönnek új ismeretségek is.

2013. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kiváncsi lennék.
2013. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyébként mit takar a kiöregedőben lévő? Csak mert szerintem az olyan 60 feletti korosztály lehet ...

Legalább is én a csúcson érzem magam és ez még jó pár évig így is lesz ... :-D

2013. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is már erősen kiöregedő vagyok ebben a tekintetben, és nagyon nem is tudok barátokat találni.
2013. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én már 24 évesen annak érzem magam. Mert semmikor nem köt olyan könnyen és gyorsan az ember barátokat mint az iskolás éveiben..
2013. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!