Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallomásnak nem erős kicsit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallomásnak nem erős kicsit, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és egy fiúnak akarom elmondani, mert már egy éve úgy van, hogy tetszik nekem és ő meg olyan fura, mert nem tudom eldönteni hogy mit gondol. Ezt az egészet kezdem negyon unni, ezért akarom elmondani neki, de nem tudom, hogy a "Szeretlek" az nem lenne e túl erős.

2013. febr. 22. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet mondhatsz mondjuk anyukádnak, vagy amikor majd a férjed elvisz nyaralni. Inkább mondd neki, hogy többet szeretnél, mint barátság.
2013. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A "Szeretlekkel" csak lerohannád. És egyetértek az 1. válaszolóval.
2013. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!