Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Az baj ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az baj ha egy pasi nagyon erős nemiséggel, libidóval rendelkezik és szenvedélyes, érzéki? Ez komoly kapcsolatba belefér?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Óóó de még mennyire, hogy belefér!
2013. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem fér bele, tűrhetetlen, soha nem lesz barátnőd! Mi az unalmas, tv-elé ragadt sörözős pasikat csipjük, nem azt aki szeret velünk szexelni!!!


Miért kell ilyen kérdéseket feltenni ?:'(

2013. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 14:18



Azért mert volt akinek a bajára volt...kíváncsi vagyok,nyílván egy nyugodt típusú visszahúzodó nőnek ez nem jön be és nem tudja mindenki kezelni az ilyen szmélyíségű férfit.Amúgy csak érdeklődöm hogy mi a vélemény.Miért baj ez cica?:)

2013. febr. 15. 14:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon is hogy tevedsz, kedves kerdezo.

Mert a tapasztalt ferfi tudja, hogy a legmocskosabb no az agyban a visszahuzodo, csendes, szereny.


Ja, es ma olvastam, hogy az erzeki Angelina Jolie nagyon gaz az agyban, akirol mindenki azt hinne, hogy belevalo csaj.


Te meg kezdo lehetsz a szakmaban, hogy ezeket nem tudod.

2013. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha egész nap minden órában mindenhol b*szni akar, az már szerintem egyáltalán nem szenvedélyes, hanem elmebeteg.
2013. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na... a 4-es is milyen okos -.-'..


"a tapasztalt ferfi tudja, hogy a legmocskosabb no az agyban a visszahuzodo, csendes, szereny"

"Azt olvastam Angelina Jolie-ról, hogy"



Komolyan nemhiszem el, hogy léteznek ennyire ostoba emberek :P

2013. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 14:24


Szerintem te lehetsz kezdő mert elhiszed ezeket a sztereotípiákat.Én voltam kinézetre vissza fogott nővel de minden volt csak nem perverz és mocskos,hanme inkább egy fadarabra hasonlítanám.ki viszont tényleg kinézetre olyan volt,az valóban perverz mocskos és játékos volt az ágyban.Szerintem te vagy kezdő inkább:))Nyílván van olyan is,de nem kell mindent elhinni.:D

2013. febr. 15. 14:32
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 14:24



Jó pát nővel volt dolgom hogy mondhssam azt hogy az egy baromság..nyílván van olyan is,de nem kell mindent elhinni.Én nem ezt tapaszaltam...

2013. febr. 15. 14:33
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 14:25



Nem akar minen órában b@szni,félre érted!Az nem egyenlő azzal hogy minden órában b@szni akar,hanme azzal egyenlő hogy amikor b@szik akkor úgy kielégítt hogy köpni nyelni nem tudsz pár óráig.Nem tudod mi az a tűz és szenvedély akkor nincs miről beszélni,ha neked ez kimerítti a b@szás fogalmával:D

2013. febr. 15. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:
ha az energiáit a komoly kapcsolatban éli ki, igen, ha azon kívül is, akkor meg vállalja fel, h csajozik, és ne kezdjen komolyba, szerintem így az egyenes
2013. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!