Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik képesek egyik férfi után a másikra váltani akkor is, ha az a másik férfi nem vonza őket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok , hogy egy szakítás után gyorsan összejönnek valakivel ,mert úgy könnyebb elviselni a csalódást ,meg egyszerűbb a felejtés meg az elszakadás .


Nekem ez nem megy , nagyon szenvedek egy valaki miatt , meg amiatt ,hogy nem lehetek hozzá közel és el kellene felejteni , de senki más nem tetszik és nem vagyok képes vonzalom nélkül valakivel összejönni .



2013. febr. 23. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt én fiúként is elmondhatom, velem is hasonló volt a helyzet egy olyan lányba vagyok/voltam szerelmes aki tudtam hogy nem lehet az enyém, így más sem kellett.

De valahogy túl kell tenned rajta magad, keresned kell valakit.

2013. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szinte majdnem az összes csaj így váltogatja a pasikat,természetesen ők nem is szerelemből vannak együtt valakivel.

Én is csináltam már hogy váltogattam a csajokat mint a boxeralsókat.de ha valakit igazán szerettem és vége lett akkor fél év kellett hogy más nőhöz tudjak nyúlni.

de a szakításnak is fázisai vannak,egy komoly kapcsolatban mindig kell adni lehetőséget a megbánásra,megbocsájtásra ,meg általában hosszasok a szerelem utáni szakítások.

Eleinte azt gondolja az ember hogy sosem talál még egy ilyen embert magának,pedig igen lehetséges

2013. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nagyon megvisel a szakítás, mivel olyanokkal vagyok együtt akikkel igazán csak szívből vagyok nem érdekből és kb 1000 férfiból 1 van, akibe szerelmes tudok lenni. Én rá se bírok nézni másokra, eszembe se jut így vígasztalódni. És nem tudom megérteni azokat akik pár napon belül már másokkal vannak együtt, nekik miért megy ilyen könnyen? Ennyire felszinesek az emberi érzések? Vagy így akarják megmutatni, hogy kellenek azért valakinek? Az nem lehetett szerelmi kapcsolat, amit ilyen hamar le lehet cserélni egy másikra! Csomó lányt ismerek, akik így tesznek állandóan, egyik férfi megy, a másik már két nap múlva ott van.

Egyébként én örülnék ha ilyen lennék, mert nem szenvednék ennyire egy valaki után. Csak sajnos én is ilyen nyomorult vagyok, hogy a kezét se bírnám megfogni annak, akit nem szeretek. És nem tudom megjátszani az érzelmeket sem, ha nincsenek. Pedig azoknak jobb, akik ilyen könnyen tudnak váltani, rettenetesen irigylem őket.

2013. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3/3!

Szerintem meg az irigylésre méltó ahogy Te gondolkodsz.

Kár hogy az ilyen nőkből nagyon kevés van,és ha van is ő tuti nem az enyém :) de ez van...

2013. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az én helyzetemben csak én vagyok szerelmes .


Nem tudom ,hogy mikor és honnan fog megjelenni valaki , mert úgy tűnik itt már mindenki foglalt , a megmaradt részben meg senki senkinek nem kell .


Meg nem tudom mi a gond velem , nekem mintha csak azok a pasik tetszenének akik nőfalók , vagy azért nőfalók ,mert sármosak és van kisugárzásuk és azért van , hogy őket találom vonzónak ? Nem tudom . Azt tudom ,hogy nem jó egyedül és , hogy hiába van érdeklődő én nem érzek semmit . Nyomorult egy szituáció . Van egy csomó egyedülálló ember és magányosak , de akkor sem tudnak egymásra találni vagy hogyis van ez :/

2013. febr. 23. 12:01
 6/6 A kérdező kommentje:

Én csak szeretnék valakihez tartozni , szeretném ha egy nehéz és fárasztó nap után fel tudnék töltődi attól ,hogy a kedvesem átölel .


Tudom ,hogy az embernek meg kell tanulnia jól érezni magát , ha van párja ,ha nincs ,de nekem ez nem nagyon megy . A változatosság kedvéért már szeretnék kapcsolatot és egy társat , egy támasz . Egy személy aki miatt törekszem ,hogy jól nézzek ki és akinek a létezése engem motivál ,hogy javítsak magamon . Akarom érezni ,hogy valakinek fontos vagyok , gondol rám , tetszem neki .

2013. febr. 23. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!