Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom mégis egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom mégis egy másik férfi jár az eszembe. Mással is volt már így?

Figyelt kérdés
több mint 2 éve van barátom. nem élünk együtt, csak úgy elvagyunk. Pár hónapja találkoztam egy férfival, de nem beszélgettünk, mégis megfogott. Néha látom, de semmi több. Mégis azon ábrándozok hogy vele vagyok, milyen lenne vele stb. Ilyenkor kellemes érzés tölt el, mint amilyen egy új kapcsolat elején van. Mással is volt már így? Nem szemétség ez a barátommal szemben hogy vele vagyok mégis sokszor a másikon jár az agyam?
2012. dec. 3. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen természetes, de majd mindjárt jönnek, és leszemeteznek, és azt fogják tanácsolni, hogy:

-beszélj a mostani partnereddel (mert tuti nem szoktál szerintük)

-menjetek moziba (mert biztos azt se)

-szakíts vele és csak utána álmodozz


Szerintem pedig várd ki mi történik :-D

2012. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Előfordult velem is.Majd elmúlik,és meg tovább az élet. Engem az ilyesmi arra sarkallt már korábban is,hogy nyomulósabb lettem a párommal,pimaszabb,szexibb és annyira új volt,hogy újra egymásba gabalyodtunk. Mi így tartjuk össze egymást. Nem mondom,vizuálhatsz kicsit a hálóban a titkos idegenről,de ne tovább.:)
2012. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy baj. A baj inkább az, mikor ennyi után valaki már azon gondolkodik, hogy szakítani kéne... Te jó ég. Pár nap és elmúlik.
2012. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet én olvastam valamit félre, de nem látom sehol leírva, hogy lány a szakításon gondolkodna.
2012. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4., 3. vagyok, ha ez nekem szólt, kifejtem kicsit: nem a kérdezőnek írtam a szakítós dolgot, hanem az olyanokról beszéltem, akik ilyenek.
2012. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem gondolkoztam a szakításon. ha a másik érdeklődne irántam akkor az elég elgondolkodtató helyzet lenne.
2012. dec. 3. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kéne a mostanit mert "csak úgy elvagytok", tehát igazság szerint már csak megszokásból mutattok rá a másikra, hogy ő a párom-pedig még csak együtt sem éltek- de igazából már arról ábrándozol, hogy mással vagy.
2012. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már igy mint te nem is egyszer.


Az első kapcsolatom is ilyen volt,elvoltunk .Aztán "megismertem2 egy fiút,látni nem láttam csak sms ben irogattunk egymásnak.Neki is volt barátnője ők is "csak" elvoltak.Mindketten szakitottunk,feladtunk mindent a bizonytalanért.Ez a fiú 7éve a férjem a kislányom apja.


Házasságom alatt is megtörtént hogy tetszett valaki de az pár nap és elmúlt.


Te vagy benne ebben a kapcsolatban te érzed mi a fontos,mit nyerhetsz és mit veszthetsz.

2012. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"nem gondolkoztam a szakításon. ha a másik érdeklődne irántam akkor az elég elgondolkodtató helyzet lenne."

Tehát azért nem lépsz ki a kapcsolatból, mert a másik nem biztos, hogy érdeklődik irántad.

Korrekt..

2012. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes semmit sem lépned, mert lehet, hogy ez csak múló ábránd, sőt! Rövid időn belül valószínüleg már nem is fogsz gondolni rá, viszont ha most "tisztességből" mondasz valamit evvel kapcsolatban a barátodnak, akkor tönkreteheted a kapcsolatotokat!

Szerintem nem szemétség, hogy más férfi is tetszik, mindaddig amit nem cselekszel és mindaddig míg nem olyankor ábrándozol róla miközben a pároddal vagy!!

2012. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!