Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam (fiúk)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam (fiúk)?

Figyelt kérdés
Szeretek sportolni, de a csőnadrág a mindenem. Szőke hajam van zöldes szemem (amúgy van benne sárgás barna kék meg ilyesmik, de nem liba... színe van, hanem hát, mások szerint nagyon szép). Szeretem a motorokat (kawasaki ninja *o* cross motorból bármi jöhet) és tudok is vezetni(de csak kis motorokat és még kezdő vagyok:OO :3). Szeretek szép lenni, szeretem ha megdicsérik a külsőm(főleg ha sokat gondolkozik, hogy mit vegyek föl és, hogy milyen legyen a hajam. Elég pozitív vagyok, de persze vannak negatív gondolatim, de nem sok. :3 :D Öhmmm... Szeretem ha én vagyok a középpontba, de nem nézek irigykedve ha ez nem így van. Szeretek olvasni, jó tanuló vagyok. És 168 cm vagyok és 48kg, de viszont folyamatosan esek és imádok is enni, egy igazi ínyenc vagyok, de azért nem vagyok túl válogatós. Ja és 15 vagyok :D

2013. febr. 23. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szimpatikus :)
2013. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha ezzel nem párosul az,hogy pláza ribi vagy,akkor nincs ebben semmi rossz.
2013. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"de viszont folyamatosan esek"


Nézz a lábad elé és akkor nem fogsz annyit esni!

2013. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a 3. válaszolónak küldeném, hogy az eszek akart lenni xD Öhmm.. (azt hiszem) a 2. válaszolónak meg azt, hogy em nem vagyok pláza ribi egy faluban élek nincs is erre túl sok lehetőségem. Ha pláza, akkor Aréna ott mozi és kajálda semmi több. :D
2013. febr. 23. 14:41
 5/20 anonim ***** válasza:
nekem bejön :) szerintem tökéletes
2013. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső :)
2013. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hat oszinten szolva, ha nem irtad volna oda a vegere, hogy 15 vagy, azt hittem volna, hogy 12.
2013. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló: köszönöm, hogy értesítettél arról, hogy a gyakorikerdesek.hu oldal nem társkereső, de már regisztrációnál ezt tudtam ;) a 8-asnak: látod még jó, hogy oda írtam ;) De amúgy láttál már 168 cm-es 48kg-os 12 évest ??!! xD gondolkozz ésszerűen haver ;)
2013. febr. 23. 14:51
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem szó szerint kell venni,hanem,hogy ez "Szeretem ha én vagyok a középpontba"

+ a szőkeség,adhatna okot pár előítéletre,de ha nem így van az jó.

2013. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen lattam, nem is egyet, es az ertelmi szinvonaluk is pont ilyen volt. Megteveszto volt, bocs.
2013. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!