Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam (fiúk)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam (fiúk)?

Figyelt kérdés
Szeretek sportolni, de a csőnadrág a mindenem. Szőke hajam van zöldes szemem (amúgy van benne sárgás barna kék meg ilyesmik, de nem liba... színe van, hanem hát, mások szerint nagyon szép). Szeretem a motorokat (kawasaki ninja *o* cross motorból bármi jöhet) és tudok is vezetni(de csak kis motorokat és még kezdő vagyok:OO :3). Szeretek szép lenni, szeretem ha megdicsérik a külsőm(főleg ha sokat gondolkozik, hogy mit vegyek föl és, hogy milyen legyen a hajam. Elég pozitív vagyok, de persze vannak negatív gondolatim, de nem sok. :3 :D Öhmmm... Szeretem ha én vagyok a középpontba, de nem nézek irigykedve ha ez nem így van. Szeretek olvasni, jó tanuló vagyok. És 168 cm vagyok és 48kg, de viszont folyamatosan esek és imádok is enni, egy igazi ínyenc vagyok, de azért nem vagyok túl válogatós. Ja és 15 vagyok :D

2013. febr. 23. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azt,h valószínűleg nem hazudtál,mikor azt írtad,szereted,ha dícsérnek.:D
2013. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szeretm ha dicsérnek igen, de ebben mi a rossz?? O.o És nem gáz, hogy hülyének hittetek a hajszínem miatt, mindeki azt hiszi, hogy a szőkék hülyék, de elmondom nektek, hogy csak a festet szőkék a hülyék :OO És amúgy kajak ezt már kitapasztaltam :'D ez olyan: minden rovar bogár, de nem minden bogár rovar szindróma, mivel (szinte) minden hülye szőke, de nem minden szőke hülye ;)
2013. febr. 23. 15:05
 13/20 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy azért szeretk a középpontban lenni, mert szeretm előadni magam (most ezt ne úgy értsétek, hogy megjátszom magam), csk hm.. Nem istudom, hogy ezt hogy magyarázzam meg jobban. :) Hát tudjátok én médiás suliba jelentkezem, mert színésznő/producer/forgatókönyvíró szeretnlék lenné és azért az elsőhöz elő kell adni magam és valahogy ez már a véremben van. Legalábbis már gyerekkorom óta ilyen vagyok. :)
2013. febr. 23. 15:09
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
nekem nem vagy szimpi,öntelt,nagyképűnek tűnsz.bocsesz;)
2013. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez a rovaros-bogaras tema pont forditva van, mint ahogy mondtad, ugyhogy ha ezzel akartad bizonyitani, hogy nem vagy hulye, akkor elegge visszautott a dolog.
2013. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hát örülök, hgy valakinek nem vagyok szimpi, ugyanis ha mindenki egy fajta lányra bukna hááát... akkor nagy gáz lenne :DD És nem ezzel nem azt akartam bizonyítani, hogy okos vagyok, csak ez egy tény és elnézést kérek tanár bácsi, hogy összecseréltem :( És a következőt igazán sajnálom, hogy nagyképűnek néztél, de oké ezekben a kiírásokban tényleg annak látszok xD Végülis ez is egy a sok közül ami nem jön át neten :|
2013. febr. 23. 15:21
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem baj,mindenki szereti,ha dícsérik.

A hajszínnek pedig semmi köze ahhoz,h ki, mennyire okos.

2013. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem nagyon életvidám személyiség lehetsz,aki mellett nem lehet unatkozni és benne vagy a hülyeségekben:) Csak talán picit komolytalan,de ez a korral jár:) Szóval szimpatikus vagy.Amúgy lány vagyok,bocsi:D
2013. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem gáz örülök, hogy egy csaj is írt egyébként :D. És amúgy ja pont ilyen vagyok amit leírtál :D. És azt majd ha kell kinövöm ^^ Legalábbis remélem xD
2013. febr. 23. 15:43
 20/20 anonim válasza:
magamra ismertem.. csaj vok :P
2013. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!