Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak sima barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak sima barátként tekint rám vagy annál több? Fiúk! Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
lassan 16 éves leszek (lány) és a suliban van egy fiú akivel rengeteget együtt vagyok , együtt hülyülünk , tesin együtt vagyunk és jókat beszélgetünk , órákon van hogy engem figyel , és már csak a tekintetemből is észreveszi h valami gond van , ekkor odajön hozzám és beszélünk , órákon egymás mellett ülünk stb... de az a bökkenő ebben az egészben hogy van egy barátnője aki az én legjobb barátnőm . Nekem eleinte tetszett a fiú (de ezt a barátnőm nem tudta) és mikor összejöttek utána én csak barátként tekintettem a fiúra, de nem értem h én most bejövök a fiúnak vagy mi ?
2013. febr. 23. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked végig tetszett a fiú és dugni akarsz vele.
2013. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesznek itt még problémák...
2013. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon vicces de nem így van , mint ahogy leírtam már tényleg csak barátként tekintek rá , de néha olyan furcsa ahogy felém viselkedik a fiú , létszíves a korotokat is írjátok le ! köszönöm :)
2013. febr. 23. 14:52
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hozzászóló : ez alatt pontosan mit értesz ?
2013. febr. 23. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Az, hogy nem vagytok közömbösek egymás iránt, sok problémát fog okozni.


27/N

2013. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem szeretném ha gondok lennének ebből az egészből :/
2013. febr. 23. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet h csak kedves akar lenni a barátnője lb-jével...
2013. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!