Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit gondolnátok egy 18éves srácról, aki a legmenőbb öltözetben van rolex órával a kezén és iPhone 5tel a kezében?

Figyelt kérdés
Meg mernétek közelíteni, vagy elkönyvelnétek gazdagnak és ennyi, vagy megijednétek tőle picit ? pl. olyan érzés lenne bennetek, hogy sosem felelnétek meg neki, vagy bármi ?
2013. febr. 23. 15:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyan,mint a többi,attól még mert van pénze nem kell hasra esni tőle:) attól még lehet sötét tuskóbunkó
2013. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Hát, először óvatos lennék, aztán ha látom a bőrszínét, akkor már bátrabban döntenék :D :D :D
2013. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
értem.:) ez tök jogos. de nem ijednétek meg tőle, nem lenne megfelelési kényszer bennetek, bármi ?!
2013. febr. 23. 15:08
 4/32 anonim ***** válasza:
Én is úgy kezelném mint a többi srácot, nem félnék tőle az biztos, de én amúgy sem szeretek kezdeményezni, jobban szeretem ha engem hódítanak meg, mintha nekem kell a sráchoz odamennem. Nem lenne olyan érzésem, hogy nem felelek meg neki, mert hiába van pénze, ha én okos, kedves, és szép lány vagyok, csaka pénze miatt nem érezném kevesebbnek magam.
2013. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Gondolom, te vagy ez a srác.

Azt gondolnám, h menőnek képzeli magát az illető (90%, hogy ezeket nem saját pénzből érte el).

Ha nem egy beképzelt bunkó, nem érdekelne, h honnan jött..

2013. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy 18 évesen aligha maga kereste meg rá a pénzt (nem elképzelhetetlen, de ritka) miért kéne megijedni tőle? Ugyanolyan pasi mint a többi, vagy lehet kicsit komplexusosabb ha a kiegészítők ennyit számítanak neki. Viszont ha te ennyi alapján ítélsz meg egy embert ott fejben hiba van. Különben sem a csaj dolga a kezdeményezés.

Volt már milliomos pasim de 2 hét dobtam után mert olyan értékdeficitje volt amit nem viselek el, én se állok rosszúl az átlagtól jobban de nem értem miért kell a gazdagabbakat valami elérhetetlen misztkius lényeknek beállítani ők is emberek, nekik ugyanúgy megvnnak a félelmeik.

2013. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
tökjó ezeket olvasgatni..:) de itt gyakorin mindig a legjobb válaszokat olvasni. viszont az életben nem ezt tapasztalom..
2013. febr. 23. 15:16
 8/32 anonim válasza:

Attól függ,hogy ezek mögött mit látok.

Ha ezek mellett tetszik az arca és testalkata,van stílus érzéke és jó kisugárzása is van mellé azt mondom jó pasi.DE..A viselkedés sokat elárul,egyből látszik hogy egy bunkó gazdag senki alak(akiket nagyban elkerülök) vagy van benne valami.Egy perces beszélgetés alatt ezt el lehet dönteni.

Van a másik eset amikor távolról látszik,hogy egy senki alak és nem is érdemes szóba állni vele.Ilyen esetben a felsorolt dolgok még jobban megerősítik ezt a tényt.

2013. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

semmit, nem kezdenék vele, ha tetszene se:))

engem nem érdekelnek az ilyen pénzorientált kisfiúk, főleg akik más pénzéből nagyzolnak

2013. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Attól hogy ilyen cuccai vannak, még nem értékesebb ember. Ő is ugyanolyan büdöset sz@rik mint akármelyik más fiú. Ezek a holmik mind a szülei érdemei, azzal legyen kemény amiért ő maga dolgozott meg. 21 éves Férfi
2013. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!