Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok rólam, ha ülnétek egy padon és csak úgy leülnék mellétek beszélgetni? :D

Figyelt kérdés
H*lyének néznétek? Elég kevesen férfi meri ezt megtenni, hogy pl. meglát egy lányt a padon és leül mellé beszélgetni. Mennyire lenne ez gáz szerintetek? :D
2013. febr. 12. 00:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=KRpxMyBumhM

van benne parkban játszódó is.

2013. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Furcsálnám,mert nem mindennapi.Beszélgetés oké,de ha többet akarnál,lehet,hogy megfordulna a fejemben,hogy mellettem sok nővel bejátszod ugyanezt.
2013. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

"megfordulna a fejemben,hogy mellettem sok nővel bejátszod ugyanezt."


Mért?:) Nem az lenne az első, hogy úr isten, hogyan lehetséges ez a mai Magyarországon? Rögtön azt gondolnád, hogy csak szexpartnert keresek? :((

2013. febr. 12. 00:40
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy magadtól leülnél,az nem tetszene,ha megkérdeznéd, hogy leülhetsz, úgy oké. Ha normális, értelmes srác vagy az is oké, de ha minden csajnál eljátszod ugyan ezt és ez észrevehető lenne, akkor felállnék. De egyébként ha jókat dumálnánk,nem zavarna.
2013. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én most ettől nem nézek senkit hülyének.Simán eldumálok veled,ha nem vagy egy felszínes gondolkodású.
2013. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"felállnék"


Te is? xD Bocs ezt nem hagyhattam ki.


Sajnos idáig fajult a világ. Furcsa ez a bizalmatlanság...

2013. febr. 12. 00:44
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem esnék hanyatt attól, hogy leültél mellém és megszólítottál. Ez alapnak kéne lennie. Nem félünk a lányoktól.


De az tényleg taszítana, ha "barátnő keresési" céllal lófrálnál.


Tudod mi nők szeretünk hinni abban, hogy olyan férfinek adjuk magunkat, akinek nagyon fontosak vagyunk. Márpedig, ha minden "áldozattal" így teszel akkor a lány csak annyit érzed, hogy neked mindegy csak lyuk legyen. Aki kap rád azt viszed.

2013. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Na jó teljesen jogos, a Szerelem, szex topikban vagyunk, de a téma nem ez lenne. Mondjuk beszélnénk az időjárásról, a divatról, a suliról vagy bármi más értelmes témáról...
2013. febr. 12. 00:46
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen paranoiás vagyok, én nem attól tartanék, hogy szexre hajtasz, hanem attól, hogy ki akarsz rabolni, meg akarsz erőszakolni és/vagy ölni :D

Úgyhogy valószínűleg gyorsan sietősre fognám... :D

2013. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"ki akarsz rabolni, meg akarsz erőszakolni és/vagy ölni :D"


OH MY GOD!!! :D

2013. febr. 12. 00:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!