Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a skinhead fiúkról? (fiúk is válaszolhatnak)

Figyelt kérdés

Lányok, nektek bejönnek? Mik azok a BELSŐ tuljandonságai, amik tetszenek illetve zavarnak? Mik azok a KÜLSŐ tuljandosásgai, amik tetszenek illetve zavarnak? Járnátok egy skinheaddel?


Fiúk véleményére is kíváncsi vagyok, mit gondoltok a skinhead életről, mentalitásról?


2013. febr. 23. 15:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*tulajdonságai
2013. febr. 23. 15:45
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
én félek a kopaszoktól :(
2013. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A külső engem nem zavar, viszont a skinheadek diszkriminatív, előítéletes és rasszista nézeteivel egyáltalán nem tudok azonosulni.
2013. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
nekem túl durvák, a kopaszok amúgy is taszítanak, és a skinheadek felfogása pedig egyértelműen taszít...
2013. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Fiúk véleménye miért izgat?

Amúgy én nem bírom azt,hogyha valaki kategórikusan utál egy-egy népcsoportot.

Undorítónak találom.

2013. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak érdekel. amúgy én lány vagyok, RÉSZBEN az exemmel azért lett vége köztünk, mert skinhead lett (16 éves, nem kopasz, csak a mentalitása, öltözködése olyan, árpádsávos zászlóval ordítozik az utcán a haverjaival, beképzelt bunkó skinhaed lett belőle, ezenkívül eljár vekeredni cigányokkal). Én is undorodom tőlük. Fiúk véleménye azért érdekel, mert mivel én lány vagyok, nem tudom, hogy a fiúk szimpatukusnak találják-e őket... (most nem arra gondolok, hogy járnának-e velük, mert nyilván nem, hanem csak haverkodás szintjén)
2013. febr. 23. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem,nálam ez kizáró ok lenne és nem azért,mert olyan népcsoporthoz,vagy rasszhoz tartoznék akiket ők utálnak.
2013. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
22%

én mint punk ..

én nem utálom a skinhead-eket...tudom róluk hogy ostobák,rasszista segglyukak... ezenkívűl amíg nem érnek hozzám nincs velük különössebb bajom..

üdv: 1 antifa punk

2013. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hát, talán most elfogult lesz a válaszom, de nem baj

konkrétan belezúgtam egy skinheadbe. gyönyörű szemei vannak, és jó ember ( velem ), mellesleg jól néz ki.

tetszik, hogy felvállalják magukat, és nem olvadnak be csak azért mert a társadalom "okos" rétege nem fogadja el őket.

2013. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak velük járnék! Bár én ebben nőttem fel,ami jelenleg is tart,de a nagypofájúság kell a mai világban,álljon ki a véleményéért, ne álljon be a többi tucat ember után a sorba. Ha ordítozni akar,hát ordítozzon. Nem feltétlenül fog úgy viselkedni egy lánnyal, hogy agresszívkodik. Akkor már a lány is elbaszott valamit. Éljenek a skinheadek! 88
2013. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!