Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek az olyan lányokról, akik ún. már a beszélgetés elején akarnak "valamit"?

Figyelt kérdés
2011 tavaszán egy nyitóbulin, leszólított egy csaj, 10 perc beszélgetés után megkérdezte hogy szerintem mennyi esélye lenne egy kapcsolatnak..Kicsit furának éreztem hogy ilyet megkérdez tölem, akit még alig ismer..
2013. febr. 23. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
hát örülnék :D nyitott vagyok mindenre :D
2013. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy ép,akkor nem zavarna,de ha olyan aki ha szakítasz vele,visszaoson a lakásodba a pólóidat szagolgatni,akkor inkább hagynám.
2013. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Furcsállanám és elég komolytalannak találnám a lánykát.

De hát a magány és a szükséglet sok mindenre sarkalló erővel bír. Mindenesetre tuti nem vágnám rá, hogy szuper.

2013. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is furáltam egy kicsit, de utána fel álltam és angolosan távoztam .. de nem akartam megbántani, csak annyit mondtam hogy dolgom van..azt csá
2013. febr. 23. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétesélyes! Biztosan nem utasítanám el, hagynék időt arra, hogy kialakúljanak a dolgok, és megismerjük egymást!
2013. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!