Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen taszító vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen taszító vagyok vagy csak nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

Az évfolyamon a 2. legmagasabb vagyok, de kicsit kövéres (vastag), viszont ettől függetlenül szeretem a sportokat (kivéve foci, tenisz) többnyire űzni, de néha még nézni is, az emberek nem veszik észre, de figyelmes vagyok, és érzékeny is, de aki bánt, az már nem számíthat arra, hogy kedves leszek hozzá.

Általában megismertem már több lányt, de vmiért elég hamar vége lett, a legtöbb úgy kezdett ismerkedni velem, h élőben nem is látott, eggyel meg én akartam, de pár nap után már átnézett rajtam.

Jelenleg nincsen senkim és nem akiket jelenleg ismerek, 90% h szerelmi kapcsolat már nem lesz azokkal.

Nem tudom, hol a hiba, de túl sok önbizalmam sincsen már, néha próbálok nem foglalkozni ezekkel, de hát kamaszodok.

15/F



2013. febr. 17. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz viszataszító, csak még nincs itt annak a csajozásnak az ideje. Mindenkinél máskor jön el az idő. Ha jópofa vagy, akkor a lányok szószerint tapadhatnak rád. Szerintem ne csüggedj!
2013. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem! Értékes ember vagy! Ezt el kell hinned magadról. Cheer up!:)
2013. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább fiatal vagy, mint taszító, szóval nyugi, és várj. Az idő neked dolgozik!


30F

2013. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól, hogy pár évvel idősebb leszek, sokkal másabb nem leszek (kívülről)... Fejben biztos más (jobb) leszek, de az csak később számít.
2013. márc. 18. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem leszel más. 18 éves korodra már egész sokat változol, külsőre és belsőre is. És számítani is fog sokat. Ha én visszaemlékszek 15 és 18 éves koromra, hát ég és föld. Csak a romlott rendszer hitette el veled, hogy 15 évesen már tele kéne lenned csajokkal. Légy okos gyerek és ne dőlj be. Csak azt tedd, ami jól esik, és légy türelmes.
2013. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyebkent meg nem igaz, hogy a kulsod nem valtozik, es hasznald ki ha vastagabb vagy, ha mar 18 leszel vagy akar most is, kezdj el gyurni, mert sok lany szereti az izmos, "vastag" pasikat, a biztonsagerzet miatt ;) hidd el, nagy nocsabasz valhat meg beloled:)
2013. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!