Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorúság, mi lenne ez? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorúság, mi lenne ez? Volt egy fiú, akivel barátok voltunk. Viszont többet kezdtem el érezni, sőt, inkább szerelmes voltam belé. Ő eljegyezte a barátnőjét, és magam alatt vagyok

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez szomorú.

De nem tudsz tenni semmit. Túl kell esned ezen. hidd el az élet nagyobb nehézségeket is hoz még.

2013. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is tudom. Olyan volt, mintha ő is érzett volna valamit, de ezek szerint nem. Sosem mertem neki megmondani, hogy mit is érzek iránta, mert nem vagyok olyan, aki más kapcsolatába beleszól. Ha egyszer újra látom majd, nem tudom, hogy mi lesz :(
2013. febr. 23. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? én is magam alatt vagyok :( jó lenne már kimozdulni ebből.. de ahhoz egy lány kéne:/
2013. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok...hülyeség, h ilyenek miatt bánkódom, mert semmi közöm hozzá, h más kit meg mikor jegyez el :(
2013. febr. 23. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
:/ hát én meg 21. Ha akarod ismerkedhetünk, hátha.. :)
2013. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most még szomorkodom, ez friss hír számomra, bár vigasztal tudat, h két külön országban vagyunk jelenleg, de akkor is nehéz
2013. febr. 23. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!