Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi szerelmes, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerelmes, akkor képes megcsalni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Vagy ha megteszi, akkor ez esetben nem szerelmes? Többször is megtörtént a dolog, ugyanazzal a lánnyal. Egyébként távkapcsolat és az utóbbi időben megritkultak a találkozások.
2012. márc. 1. 13:32
1 2 3
 1/22 Inkog Nito ***** válasza:
Szerintem ez teljes mértékben emberfüggő.
2012. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igazából az egyéni vélemények érdekelnek, azzal, hogy emberfüggő, hidd el, hogy tisztában vagyok;)
2012. márc. 1. 13:35
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
there is no way
2012. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én sosem csalnám meg azt az embert, akit szeretek.. többé nem tudnék a szemébe nézni..
2012. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha szerelmes nem teszi meg.Még a legcsalfább férfi is,ha egyszer igazán szerelmes lesz,képes hűséges maradni!
2012. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Akit szeretsz, azt nem bántod meg szándékosan... De ha megcsal a párod azzal fájdalmat okoz neked.. Szóval szerintem nem szerelmes, de még csak nem is tiszteli az az ember a párját, aki képes ilyesmire. Ráadásul ha egyszer megbocsájtod, azt hiszi bármit megtehet veled bármikor és meg is fog csalni többször is, ha egyszer úgy sincs semmi következménye.

Én sosem tudnám, semmilyen körülmények között megbocsájtani a megcsalást, számomra ez a kapcsolat végét jelenti.

20L

2012. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem engem csaltak meg:) én sem tudnám megbocsátani. De a láby nem tud róla.
2012. márc. 1. 13:51
 8/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem képes megcsalni a barátnőjét egy pasi akkor is ha szerelmes bele. Annyi a különbség, hogy megcsalja és mindezt érzelmek nélkül teszi, nem fog lelkileg kötődni ahhoz a lányhoz akivel csak egy éjszakát töltött. Nem akarja megbántani a szerelmét ezért mindent a legnagyobb diszkrécióban intéz el. Majs visszamegy a szerelméhez akihez valóban kötődik és nemcsak testileg.
2012. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Szeritnem is képes a szerelmes férfi megcsalni azt, akit szeret. A saját példámból indultam ki.


De feltehetném a kérdést az ellengondolkodóknak. Ha egy nő szerelmes, képes szexmegvonással fenyegetőzni?

2012. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A szerelem fogalma relatív. Ha a nők által kedvelt értelemben szerelmes a férfi, akkor nem, mert épp az a lényeg, hogy a hormonok elveszik az eszét, ilyenkor nem is nagyon létezik másik nő. Ha a szerelmet a párkapcsolati szeretet formájában értelmezzük, akkor igen, mert ilyenkor a gondolat szeret, és a hormonok buzdítanak csalfaságra. A két érzelem között az a különbség, hogy utóbbi nem ver át, és tud örökké tartani, az csupán ábránd.
2012. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!