Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok az egyik legjobb barátomba... már voltunk együtt de nem tartott sokáig mert ink. abba hagytuk.(hogy megmaradjon a barátság..:)). De most azt érzem ,hogy őrülten beleestem ...mit tegyek.. félek :(( 17/L

2013. febr. 23. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már a srácot baráti kategóriában raktad, akkor többet nem nagyon fog azzal foglalkozni, hogy összejöjjön veled, ezért neked kell kezdeményezzél.
2013. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De úgy van ,hogy mindketten közeledünk egymáshoz ,sőt egyre durvábbak a dolgok pl.:egymás szemébe hosszan nézés ...stb :) de azt mondják h szerelem után vége a barátságnak ezért félek:SS
2013. febr. 23. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérlegelj, mi a fontosabb. A hosszabb időre szóló barátsága vagy a ki tudja meddig tartó szerelme. Bár a barátságnak részedről már így is-úgy is vége, szóval...
2013. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!