Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk fiúk! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúk! Ha tetszik nektek egy lány miért nem léptek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és szerintem én is neki,mégcsak párszor beszéltünk futólag.Msnen egy fokkal bátrabb,de élőben nem mer odajönni hozzám,mindig én megyek odahozzá és ő olyankor mosolyogva fogad.De akkor mért nem lép? Mért nem hív el egy hosszabb beszélgetésre egy sétára vagy ilyesmi?Ha kell én is elhívom,csak nem fogja ezt ráakaszkodásnak érezni? Vagy ha ezt a kezdő lökést megadom utána bátrabb lesz?És egyéltalán mért nem mertek lépni fiúk,a visszautasítástól féltek?Dehát ha beszélek vele,odamegyek,mosolygok ilyesmi akkor mér gondolja hogy visszautasítanám? Segítsetek,köszi!:)
2009. szept. 9. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hogy a kérdésre válaszoljak: azért, mert félénk.


ha meg azt látod, hogy félénk, akkor segíts. kezdeményezz te.

2009. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még nem volt barátnője,vagy esteleg fél a visszautasitástól, kevés önbizalma van stb. Lépj te,szerintem utána már bátrabb lesz tuti:) 18/F
2009. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azért nem merek lépni mert lehet hogy nem jövök be neki és akkor csak beégek. :S
2009. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Általában két lehetőség van, vagy nem volt barátnője vagy fél a kudarctól.

Mindenesetre próbálj meg többet lenni vele de ne tűnjön rámenősnek a dolog.Aztán ha mond vmi szar poént is nevess meg mosolyog, éreztesd vele hogy jól érzed magad vele.Egy idő után már úgyis megszokja a társaságod meg észreveszi h. akarsz vmit rá fogja szánni magát h. lépjen. De ha nem is rögtön, észre fogod venni ha próbálkozik.:)

2009. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert félénkek vagyunk :)

Én amúgy azért nem merek soha odamenni egy csajhoz mert nagyon szégyenlős vagyok meg félek hogy visszautasít vagy valami rosszabb.De még a barátnőimnél se mertem kezdeményezni semmit.

Szóval ezért...:P

2009. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na álljon csak emg a gyászmenet, én se mondanám magam valentinonak, hanem inkább félénk vagyok, viszont ha odajönne hozzám a lány akkor már azért megemberelném magam. Az viszont aki még ilyenkor se az inkább fatőkű.
2009. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utsó vok, azért ha mosolyogsz meg ilyesmi attól még nem esik le neki semmi, pláne ha az időjárástól beszéltek, fiúknak ilyentéren a jelek kevesek nekünk konkrét dolog kell.
2009. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miért nem lép. Túl sok oka lehet. De a kudarcfélelem elég nagy úr főleg ha tetszel neki. De senki nem mondja hogy te nem kezdeményezhetsz. Tudom már nincs nagy meleg de mondhatod akár msn-n is neki hogy most úgy megennél egy fagyit és nincs -e kedve elkísérni mert nem akarsz egyedül menni...etc. Ha nemet mondd mondd hogy akkor hívod valamelyik barátnődet...barátodat:D

Vagyis ha jön veled ha nem te akkor is mész és nem tőle függ a dolog.

Nyugodtan elhívhatod sétálni is az még nem jelent semmit...bár sztem az első csóktól kezdve számít bármi is.

25F

2009. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem jössz be neki nekem is volt már olyan,hogy bejöttem egy lánynak barátom nagyon jó lány barátja volt.Ha odajött hozzám beszélgettem vele,mosolyogtam rá,de sose mentem oda hozzá.Nekem másik lány tetszett és hozzá mentem beszélgetni..de hát nem jött össze.Nem feltétlen félénk az aki nem megy oda valakihez,és nem feltétlen jössz be neki:)

Hívd el,meglátod.Sokat nem veszíthetsz.

2009. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ez az, nem feltétlenül jelenti azt h félénk ha nem megy oda, ezernyi oka lehet, többek közt az is h van nője, vagy most nincs rá szüksége....egyáltalán nem biztos h a félénkség miatt....én sem megyek oda a nők 90%-hoz, attól függetlenül h szemezünk, mert nincs időm egyszeűen rá, sokszor még egy fél óra sem, ez van, majd talán változik..de attól még szemezni jó dolog....
2009. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!