Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel tudatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel tudatni szeretném, hogy érdeklődöm iránta, de félénk vagyok csak úgy odamenni, inkább burkoltan jelezném neki. Mit tegyek? 21F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel tudatni szeretném, hogy érdeklődöm iránta. Ha lehet burkolva szeretném, mert csak úgy odamenni hozzá és a szeméb mondani, nos ez nem menne nekem. Arra szeretnék választ kapni, hogy ehhez hogyan fogjak hozzá. Még nem volt barátnőm, de már nagyon szeretnék egy társat!
2011. ápr. 3. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak kezgy el vele beszélgetni valamiről.Mondjuk ami neki fontos hobby vagy bármi és mutasd ki hogy érdekel amit mond és ne csak bólogass hanem kérdezz is vissza és fejtsd ki te is a véleményed.Ha tetszel neki akkor elfogtok tudni dumálni és a végén elhívhatod egy következő talira.
2011. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy kérd el a számát.

1.voltam

2011. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!