Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek szeretik vagy elítélik ha mások közös képeket tesznek ki magukról facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ennek a kérdésnek a kitalálója én voltam, de a feltevés a barátnőm észrevételéből jött. Mindketten 23 évesek vagyunk, szeretjük egymást, és alkalomadtán csinálunk magunkról közös képeket, amiket felrakunk fb-re.


Valamelyik közös képre elég sok like jön, másra még 5 se nagyon. Ha a barátnőm van egyedül a képen, azokat egyből sokan like-olják. Csak velünk van ez így vagy más pároknál is?


Általánosságban az embert taszítja más ember boldogsága?

Vagy több az irigy ember mint azok akik örülnek egy kapcsolatnak? Netán zavarja őket hogy együtt vagyunk vagy nem illünk egymáshoz?

Extrémebb esetben az a bajuk hogy foglalt a barátnőm?


Ti mit gondoltok ezekről a dolgokról, mennyire gyakori nálatok ugyanez, egyáltalán gondoltatok már erre?


Az olyan válaszoktól kíméljetek hogy "biztos jó csúnya vagy" mert teljesen átlagos ember vagyok :)



2013. febr. 24. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi összefüggés a lájkok mennyisége és a kép milyensége között. Attól is függ mikor teszed fel a képet éppen sokan vannak fent az oldalon, vagy kevesen kinek milyen kedve van stb...

Nehogymár azt hidd, hogy ha kevesen lájkolnak akkor az rossz! 23 évesen nem lehetsz ennyire buta!

2013. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amiket elmondtál igazak lehetnek. Van aki irgy, van akinek személy szerint veled van problémája, mert úgy gondolja ő jobban illene a barátnődhöz, sok oka lehet egy embernek ilyesmire. Én nem vonnék le következtetést a lájkokból. Eleve baromság ezt figyelgetni. Én sosem ezt nézem. Rengeteg adatlapot láttam már és mindenkinek vannak képei amit sokan lájkoltak és van amit kevesen de azt nem azt jelenti, hogy az rosszabb a többinél. Én speciel nem ezt figyelem lájkolásnál mennyire illik össze a pár hanem lájkolok mert szépek, kedvelem az illetőt meg tetszik a képe.
2013. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A barátnőm jelezte nekem, hogy ő nem érti ezt az egészet, én csak gondoltam megkérdezem kíváncsiságból itt ki mit mond :)

Lehet van abban valami amit mondasz, ez eddig 1 nézőpont, várok még többet :)

2013. febr. 24. 13:12
 4/17 A kérdező kommentje:
elsőnek ment
2013. febr. 24. 13:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan mit számít, hogy mennyien lájkolják a képeket?! Azhinném, hogy 15-16 éves vagy a kérdés alapján.

Ha annyira szeretitek egymást akkor azt miért nem elég? Miért kell a facebookon képeket feltölteni, aztán arra várni vajon hányan lájkolják? Másoktól várod a megerősítést, hogyha sok a lájk ,akkor az bizti azt jelenti, hogy mennyire cukik vagytok együtt?

2013. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom baráti körének fele lájkolta az Egyedülálló kiírását szakitásnál(most akkor ők engem utáltak???), a másik fele nem lájkolta. (akkor ők meg szerettek??) Ebből nem nagyon lehet levonni következtetést. Semmi nem ennyire fekete mindenki más.

Fel tudok sorolni 4-5 dolgot de mindig lesz ember aki a 6. okból motivált amire se én se te nem gondoltál.

Amikor én tettem ki, hogy egyedülálló akkor csak az lájkolta aki be akart próbálkozni, aki örült, hogy egyedül vagyok.

2013. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hogy én mit gondolok?

Először is azt, hogy - persze a jó ízlés határain belül - mindenki olyan képet tesz ki magáról, amilyet akar. Némelyik tetszik, némelyik nem, de miért lenne elítélendő, hogy egy ember milyen képeket tesz ki magáról?

Másodszor: nem mások boldogsága taszítja őket, csak mondjuk egy kanos pasi nyilván szívesebben lájkol egy olyan képet, amin egy hölgy egyedül van, mint egy olyat, amin a barátjával.

Harmadszor: most ez tényleg szempont, hogy mit hányan lájkolnak? Kezdem már nagyon különcként érezni, hogy kb. lesz*rom, hogy melyik képemet hányan lájkolják.

2013. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6: azért az elmond valamit, ha valaki más bánatát lájkolja...
2013. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Amit az egyedülállóságról írtál, azt én elég furának is találtam mindig is, mert ha valaki faceboonon "mostantól egyedülálló" az nem éppen örömteli hír, és aki ezt belájkolja, ennyi erővel a szemébe is mondhatja a másiknak, hogy "örülök a szakításodnak". Ez meg már más téma :)
2013. febr. 24. 13:23
 10/17 anonim ***** válasza:
8-as, mondom hogy csak az a pasi lájkolta aki be akart próbálkozni nálam. Az ő szemszögéből ez örömteli esémény mert szabad az út.
2013. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!