Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki folyamatosan szívatgat, élőben és facebookon is, de mégis azt érzem hogy szerelmes belém! Miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de amikor a közelben van, azt érzem hogy szívecskefelhők között úszkálva jön felém.


Más nem tapasztalt még ilyen érzést?



2013. febr. 24. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit egoista vagy.
2013. febr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok az egyátalán, van más lány is aki szívat, de van akinél nem érzek semmit.
2013. febr. 24. 00:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Beképzelted. És nem tapasztaltam ilyet. Biztos nem azért szívat mert belédesett!
2013. febr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy belé szerelmes! :D

És ezért szépíted meg őt... :)

2013. febr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tsundere...
2013. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok szerelmes, folyamatosan arra gondolok hogy "szakadna le már rólam ez a ribike"
2013. febr. 24. 01:03
 7/11 anonim ***** válasza:

csókold meg és közben markold meg a se-ggét.

tuti,hogy visszavonulót fog fújni.

2013. febr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
okés, megpróbálom majd holnap, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
2013. febr. 24. 01:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt a következtetést vontam le, hogy téged sokan szívatnak. Fiatalabb koromban nem éppen pozitív dolgok voltak ezek, de lehet, hogy azóta ez is megváltozott. De legalább a lányokhoz vonzódsz. :)
2013. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Anno én is így fejeztem ki a tetszésem :D Folyton szívattam meg szekáltam, de ezzel csak azt értem el, hogy azt hitte a lány, hogy nem kedvelem őt.

Aztán kerek-perec megmondtam neki, hogy azért szekáltam, hogy „legyen ürügyem” közel lenni hozzá.


Lehet, hogy kedvel, de lehet, hogy csak azért szívat, mert nyomi vagy :DDD


Utolsó kérdésedre válaszolva: kissé paranoiás vagyok, plusz gyanakvó, és nem tudom elképzelni, hogy valaki szerelmes legyen belém, következésképpen, ha valaki bámul, rögtön arra gondolok, hogy valami van rajtam, vagy rosszindulatból teszi; az is megfordul a fejemben, hogy vonzódik hozzám, de ezt gyorsan elhesegetem, mert abszurdnak tartom :D

2013. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!