Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

van egy srác lb 2 hónapja randiztrunk netről. Eléggé úgy indult a dolog hogy összejöhetünk, de élőben valszeg nem annyira jöttem be neki bár mondta h gondolt rá hogy megpróbálhatnánk, de neki más csaj felé húz a szíve. Rosszul esett nem beszéltünk, mondhatni én kissé sértődötten váltam el tőle, de elfogadtam. Most pár napja meg belájkolta pár képemet.. ez jelent vmit?


najó én hülye most elkezdtem reménykedni hogy hátha ír.. ezért utálom ezt..:(

17L

de nem akarom megalázni magam v nemtom mert ez rosszul is esett azért

Miért tenné ezt? én nem lájkolom csak úgy bárki képét..

17l


2013. febr. 24. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

1.: mi az az lb?


amúgy meg az csak egy like.. azt jelenti, hogy tetszik neki a kép.. barátnőid is lájkolták? leszbikusok a barátnőid? nem? nalátod...

2013. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb bocsi csak elírtam .. oké
2013. febr. 24. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:

jaok, már megijedtem:D egyik kérdésben volt egyszer, hogy egy kiscsaj folyton írta, hogy "lb" és kiderült, hogy "legjobb barát"ot jelent... persze arról szólt a kérdés, hogy mennyire utálják egymást, de mindegy:D

reméltem, hogy 17 évesen csaknem;)


szóval a lájk nem jelent semmit.. de beszélgetést kezdeményezhet ez alapján.. mármint ha belájkolja és észreveszed (márpedig észrevetted) akkor ráfoghatod, hogy ettől eszedbe jutott, és érdekel hogyvan mostanság, stb... talán elsőre vontatott beszélgetés lesz, de utána lesz ürügy folytatni

2013. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért utálom a pofakönyvet. Valaki tetszést nyilvánít valamire, erre egyesek egyből elkezdenek kombinálni, és mindenfélét belemagyaráznak.
2013. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
biztos nem írok rá.. eleget írtam rá és megtanultam hogy fiú után nem szabad futni! már érdeklődtem eleget iránta, ő küldött el finoman és hagytam a fenébe..persze jó lett volna ha nem így alakulnak a dolgok..mind1 ez tiszta rossz már
2013. febr. 24. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
a beszélgetés kezdeményezése nem egyenlő a másik utáni rohanással...-.-
2013. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelent! Azt jelenti, hogy tetszenek neki a képek ... ennyit és nem többet :-P

Komolyan, ugye nem tartunk itt, hogy a szimpátia kifejezése manapság abból áll, hogy Facebook képeket lájkolgatunk?

Mert ha igen, akkor atomot a világnak!

2013. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!