Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal,és védekeztünk, de kiszakadt a gumi. Ő folyamatosan vigyázott és figyelte is, de csak akkor vette észre miután már elment. Ez most furcsa megfogalmazás lesz, de nem belém élvezett, állítólag időben kivette. A menszeszem kb. 2 hete múlt el. Mennyi az esélye annak, hogy teherbe esek? :/ Nagyon félek. 17 éves vagyok, mindig védekeztünk, ez az 1. ilyen eset. Ha abortuszra kerül a sor, akkor az mennyire fájdalmas és mi a menete? :/ Kérem normális válaszokat adjanak, nem szeretném ha vicc lenne belőle!
2013. febr. 24. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
az esély mindig meg van rá, inkább csinálj tesztet, hogy biztosra menj, amugy az abortusz olyan 35.000-40.000 Ft.
2013. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem volt benned amikor elment, akkor nem
2013. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tegeződhetünk nyugodtan.


Amúgy nem olyan nagy az esély, de a biztonság kedvéért egy tesztet majd végezz el. (14 nap múlva)

2013. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha teherbe esnék ne ajd isten, akkor az injekciós abortuszról mit kell tudni? Egy ismerősöm beszélt erről.
2013. febr. 24. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:

"csak akkor vette észre miután már elment. Ez most furcsa megfogalmazás lesz, de nem belém élvezett, állítólag időben kivette."


Ez mi a francot jelent? Ha kivette, akkor elélvezés közben már észre kellett vennie, hogy kiszakadt. Ha csak utána vette észre, akkor beléd élvezett ... Szerintem nem merte megmondani ...

Esemény utáni tabletta esetleg? Jobb megoldás, mint az abortusz ... nem kicsit.

Egyébként meg ha beléd élvezett és 2 hete múlt el a menstruációd, akkor peteérés után pár nappal vagy pont. Tökéletes időzítés, a megtermékenyüléshez!

2013. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát hogy kivette mikor érezte, hogy el fog menni, és akkor látta, hogy a gumi lyukas.
2013. febr. 24. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

" Kérem normális válaszokat adjanak, nem szeretném ha vicc lenne belőle!"


B@zd meg, naponta tesznek fel a magadfajta agyatlan tinilányok ugyanezt a már szinte klasszikussá vált kérdést. Csupán az életkorban vannak különbségek. Mondd, már meg nekem, hogy hogy lehet az ilyet komolyan venni? Hogy?


Basszus, ha feljönnél erre az oldalra, akkor naponta láthatnád, hogy emberek gyakran esnek ebbe a hibába mint te, de mégsem tanulsz belőle, mert ugye muszáj neked 17 évesen b@szni. Hát ne haragudj, de a saját hülyeséged miatt én nem tudlak sajnálni. Egy buta ember vagy, szánalmas.

2013. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt a beléd is élvezett meg nem is dolgot én sem értem

tudomásom szerint az injekciós abortusz nálunk még nincs

abortuszt nem javasolnám, inkább add örökbe

beszélj anyukáddal, hogy védekeztetek de baki történt, és melletted fog állni

egyébként meg már be kellett volna venned eseményutáni tablettát

és két hét múlva teszt

2013. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez egy baromság.

Ha nem tudta, hogy lyukas, mégis mi a f.sznak vette volna ki?

Gondolom csak csesztetek védekezni, és kell a körítés, hogy ne basztassanak.

Miért nem mész el esemény utáni tabiért? Nem lenne egyszerűbb, mint kapartatni?

2013. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!