Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély egy ilyen kapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély egy ilyen kapcsolatra? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy van egy fiú akit 5 hónapja ismertem meg a facebookon nagyon kedves,aranyos srác csak hát van köztünk 290 km de már 3-4 hónapja camozunk mindennap és szerelmes lettem leírtam neki az érzéseim de ő aznap nem válaszolt nemis írt egésznap és másnap válaszolt ,hogy is érez valamit irántam de nem lehet köztünk semmi . Most pedig írt ,hogy jövőhét szombaton jön az unoktesója a városba és találkozhatnánk . Lehet köztünk valami ?

2013. febr. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
atávolságon kivül nem sokminden szerintem... a tartós távkapcsoaltok ritkák mint a fehér holló :(
2013. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2013. febr. 24. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
de ne törjön le az én ultranegativ hozáállásom, nem azt mondtam, hogy nem lesz belőle semmi, csak az, hogy nagyon ritka az, hogy ebből egy tartós boldog párkapcsoalt legyen :)
2013. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a jó távkapcsolatok nagyon ritkák. Azok is úgy alakulnak ki, hogy távkapcsolat előtt már lakatak egy helyen, vagy tudják, hogy hamarosan fognak.

Én még nem találkoztam olyannak aki komolyan gondolta volna az ilyesmit.

Ha megmondta h nem lehet semmi, akkor örülj hogy őszinte volt, ezerszer jobb mintha szenvedtél volna miatta:)

2013. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igazad van még csak 15 én meg 14 :/
2013. febr. 24. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne érts félre:) ez nem a kortól függ, én is 14 évesen voltam először szerelmes:D csak ez egy 15 éves fiú fejével nem biztos, hogy megéri. Neked is hiányozna, te is neki és ha barátok maradtok akkor legalább egy jó barátot nyertél:)
2013. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a távkapcsolatok tapasztalatom szerint működhetnek. mi 2 hónapig voltunk együtt mikor elmentem fél évre és több ezer kmre voltunk egymástól. és kibírtuk.
2013. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!