Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély olyan kapcsolatra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély olyan kapcsolatra a mai világban, amiben nincs szex?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam már, így a szex nem érdekel fiú létemre. Max. évente 1-szer lehet róla szó. Nem tudom ilyen lányt hol találhatnék.


30/f


2013. jan. 21. 10:26
1 2 3
 1/23 SevN ***** válasza:
Krisnások között nézz szét.
2013. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 okoska31 ***** válasza:

frigidet esetleg.


nem hiszem, hogy épeszű nő belemenne egy ilyen kapcsolatba.

2013. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell lány.
2013. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
keress fel egy agykurkászt, mert valami nálad nem okés... :)
2013. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ezek szerint minden lány csak szexet akar?

Na, jó tudni. Mondjuk gondolhattam volna...

2013. jan. 21. 10:36
 6/23 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Biztos van esély, csak értelme nincs túl sok. Az élet sz@r, miért akarod az egyik legnagyobb örömtől megfosztani magad?
2013. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint minden lány csak szexet akar?"


Nem csak azt, de szerintem semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol nincs szex. MErt az legfeljebb lakótársi viszonynak tekinthető, semmiképpen sem párkapcsolatnak. Ugyanis szerintem a kettőt pont az különbözteti meg egymástól, hogy a párkapcsolatban van szex. És nemcsak egy évben egyszer, hanem annál jóval többször.

Úgyhogy nagyon nehéz lesz olyat találni, aki ebbe bele fog menni. Ha egyáltalán van.

2013. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem..Nem csak szexet akarnak, de évi egy nagyon kevés.. Engem ott hagyott a volt barátom, mert nem akartam annyiszor együtt lenni vele, amit ő igényelt volna..szerinte, akik szeretik egymást többször vágynak erre.. nem értek vele egyet, de az évi egy-kettő még nekem is édes kevés lenne..
2013. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egészséges, normális ember igényli a szexet. Egyrészt a szervezete, hormonjai hajtják és kívánja, másrészt meg tudatában van, hogy a szex: örömszerzés. És NORMÁLIS ember miért fosztaná meg magát egy örömforrástól.


Súlyos problémáid vannak: fordulj szakorvoshoz!

2013. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők.Csak nehéz őket kiszúrni,mert hát nincs a homlokukra írva:) Amúgy,engem sem érdekel különösebben a szex.Nem vágyom rá.Nem létszükséglet.
2013. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!